Kategoriler
Mobil

Samsung Galaxy C10 Akıllı Telefonları Görüldü

Samsung, artık çift kamera teknolojisine geçmeye hazırlanıyor. Teknoloji devinin bu konuda adım atacağı iki model olduğu düşünülüyor. Bunlardan birisi kısa süre sonra tanıtılması beklenen Note 8 akıllı telefonları. Üst segment akıllı telefon modellerinden biri olması beklenen Note 8 modelinin çıkışı için çok kısa bir süre kaldı. Fakat çift kamera teknolojisini sunacak olan tek modelin Note 8 olmayacağını da belirtelim. İkinci modelin Samsung Galaxy C10 serisi olması bekleniyor. Bu modelde orta segmentin yeni amiral gemisi olacak. Merakla beklenen Samsung Galaxy C10 modeli için sürekli belli başlı iddiaların ortaya çıktığını da ekleyelim. Hatta son olarak modelin en net görselleri olduğu iddia edilen görseller paylaşıldı.

Samsung Galaxy C10 Nasıl Bir Seri?

Kendi alanının en başarılı akıllı telefonlarından biri olması beklenen Samsung Galaxy C10 serisinin, çift arka kamera barındıracağı belli olan ilk detaylar arasında. Paylaşılan son görsellere göre üst üste, dikey kamera kullanımı yapıldığı görülüyor.

Teknik kısma girdiğimizde de kısa süre önce tanıtılan Snapdragon 660 işlemci modeline sahip olması beklenen Samsung Galaxy C10 modelinin, 2.2 GHz saat hızına kadar çıkacağını da ekleyelim. 6 inç boyutunda ve Full HD çözünürlüğünde ekrana sahip olan modelin, 6 GB RAM bellek seviyesine kadar çıkması bekleniyor.

İşlemcisinin orta sınıf amiral gemisi modeli olmasına karşın, diğer tüm özellikleri üst segment serileri yansıtacağı düşünülen akıllı telefonların 4000 mAh değerinde bataryalarının da genel kullanım için bir hayli beğenileceğini düşünüyoruz. Şimdilik bu kadar detayı belli olan modelin, bundan sonraki özelliklerinin de tanıtımla beraber açıklanacağı belirtildi. Görsellerinde şu an için doğrulanmadığını da belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir