Kategoriler
Mobil

RED Hydrogen One İçin Yeni Bilgiler Şaşırttı

Kamera teknolojilerinde ortaya koyduğu başarıyla beraber adından sıkça söz ettirmeyi başaran RED, şimdide akıllı telefon teknolojilerine girmeye hazırlanıyor. Daha önce de gündeme gelen RED Hydrogen One akıllı telefonlarıyla beraber markanın bu alanda da kendisini göstereceği görülüyor.

Üstelik RED, bu alanda kendisini kanıtlamak için yeni seri akıllı telefonlarında bir hayli kapsamlı bir çalışma yapıyor. Bu nedenle de zaten çok farklı akıllı telefonların bizleri beklediğini göreceğiz. Merakla beklenen ve bu alanda fark yaratacağı düşünülen akıllı telefonların şimdi ise yeni detayları ortaya çıkmaya başladı. RED Hydrogen One serisinin bu kez ekranlarıyla ilgili bazı bilgiler var.

RED Hydrogen One Ekranları Nasıl Olacak?

Standart akıllı telefonların ekranlarında çok daha farklı bir ekran sistemine sahip olması beklenen akıllı telefonların ekran boyutunun 5.7 inç olacağını belirterek işe başlayalım. 5.7 inç ekranla beraber gelecek olan yeni seri akıllı telefonların ekran çözünürlük değeriyse 4K olacak. 4K ekran çözünürlüğüyle beraber çok daha başarılı olacak olan akıllı telefonların en ilginç yanı ise ekranlarında 3D desteğinin bulunacak olması.

RED Hydrogen One

Belki gözlük destekli olsa pek ilginç gelmeyebilir fakat RED Hydrogen One serisinde gözlüğe gerek kalmadan 3D görüntülerin izlenebileceği belirtiliyor. Sadece 3D görüntülerde de sanal gerçeklikten, hologram görüntülerine kadar da destek olması bekleniyor. Yeni seri akıllı telefonların tabii ki bunun için özel bir sistem kullandığını göreceğiz. Fakat elde olan sınırlı bilgilerle beraber bu özel teknolojilerin neler olacağı konusunda tahmin yapmak bile oldukça zor. Fakat RED Hydrogen One modeli için ortaya atılan tüm bu iddialar doğruysa çok daha başarılı bir akıllı telefon modeli sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir