Kategoriler
Mobil

Putin ve Trump için özel nokia 3310

Dünya liderleri olan Putin ve Trump için özel olarak 3310 modeli üretildi. Bu özel sürüm olan telefonun titanyum ve altın kaplama olmasıyla birlikte her iki liderin telefonun arka yüzüne yan yana baskısı olduğu bir kabartma yerleştirilmiş.

Caviar, tarafından özel olarak tasarlanan Nokia 3310 şimdiden oldukça fazla ilgi görüyor. Bu telefona sahip olmak için 2500 dolar gibi bir miktar ödeme yapmanız gerekiyor. Hamburg’da düzenlenen G-20 zirvesi ardından gösterime sunulan bu tasarım akıllarda soru işareti bıraktı. Putin ve Trump kabartmalı bu tasarıma sahip olabilmek için biraz beklemeniz gerekebilir.

Nokia 3310 cep yakıyor

Yeni Nokia 3310 tahmin edildiği gibi fazla bir özellikle çıkmayacak şu an kullanılan cihazların baya bir altında özellikle ile çıkacak. Her ne kadar yeterli bir özelliğe sahip olmasa’da Rusya’da bulunan Caviar firması, 2500 dolar isteyerek resmen tüketiciler ile kafa buluyor.

Daha önceden  Putin ve Trump kabartmalarının bulunduğu İphone 7 tasarımıyla internet üzerinden satış yapan firma 3100 dolar istemektedir.

Şunuda belirtmekte fayda var ola ki bu telefonlara sahip olmak istediniz bu telefonların tasarımı dışında diğer orijinal modeller arasında hiç bir fark bulunmuyor. Bir önce ki G20 zirvesinde iPhone 7 modeli çıkartan firma şimdi ise daha az bütçeyle Nokia 3310  çıkartarak kasasına daha fazla para eklemek istiyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir