Kategoriler
Mobil

Nokia 9 Çıkmaya Hazırlanıyor

Daha henüz nokia 8 yeni çıkmasına nazaran şimdiden söylentiler dolaşmaya başladı. Gelen haberlere göre Nokia 9 çıkacağı haberleri internet üzerinde dolaşmaya başladı.

Nokai 9’un tasarımı renk seçenekleri

Yakında çıkarmaya hazırlanan Nokia kendi serisinden devam etmeye karar vermiş Nokia  8’den sonra ise Nokia 9 çıkarmaya hazırlanan şirket Nokia 9 akıllı telefonun bir kaç görseli Baidu’da Nokia Power User üzerinden bazı görselleri ortaya çıkmaya başladı. Çıkan görselde ise hem önden hemde arakadan tam net bir şekilde görülüyor. çıkacak olan cihaz ise hem mavi hemde bakır renginde olacağı görülüyor.

Çıkacak olan cihaza baktığımız zaman Nokia 8’den biraz daha ince ve kavisli olduğu görülüyor.daha önce piyasalara çıkmış olan Samsung Note 8 LG V30’dan biraz daha kalın olduğu görülüyor Cihazın diğer bir özelliği ise parmak izi okuyucusu cihazdaki parmak izi okuyucusu telefonun arka kısmında kameranın altında olduğu görülüyor.

Ram  Ve Diğer Özellikleri

Nokia 9’un kablosuz şarj özelliği ile geleceği arkasındaki yapıdan dolayı ise cam görünümünü almış gibi duruyor. diğer bir özellik ise suya ve toza karşı dayanıklı olaması. Cihazın diğer özelliği ise  6 GB veya 8 GB RAM ile geleceği  128 GB dahili depolama alanı ile piyasalara çıkacağı açıklandı cihazın kamera özelliklerine bakacak olursak her zamanki gibi  Zeiss optiklerini içeriyor. Cihaz hakkında başka bir açıklama yapılmadı Bizi takip etmeye devam edin Teknolojihaberim.net.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir