Kategoriler
Mobil

Nokia 3310’un En Ucuz Olduğu Ülke

Akıllı cep telefonu üretiminde kendine yeni bir pazar payı bulmak için Nokia firması, HMD Global tarafından satın alındıktan sonra çok önemli cihazlar geliştirmeye başladı.

Ülkemizde ise Nokia cihazların Vodafone ortaklığıyla satışa sunulacağı açıklanmıştı. Diğer bir konu ise cihazların fiyatlarının oldukça yüksek olması kullanıcıları hayal kırıklığına uğrattı. Firmanın geliştirmiş olduğu nostalji cep telefonu olan Nokia 3310 modelinin bu ay içerisinde ülkemizde satışa sunulacağı açıklandı fiyatının oldukça yüksek olması bu bakım dan dikkatleri üzerine çekti.

ÜLKELERDEKİ FİYATLARI

Yeni Nokia 3310 modelinin en pahalı olduğu ülke tabi ki karşımıza ilk olarak Türkiye çıkacakken bazı Ülkelerde fiyatları ise 60Euro dan yani 250 türk lirasına denk geliyor. ABD pazarında 50 dolar yani 180 Türk Lirası, İngiltere’de 50 sterlin 225 Türk Lirası olarak belirlenmiş Türkiye de ise ne kadar olacağı henüz net değil.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Cihazın teknik özelliklerine gelirsek. 22 saat Konuşma süresi ve renk özellikleri olarak ta  Sarı, yeşil, gri ve lacivert renk seçenekleriyle Türkiye de satışa sunulacak 2.4 inç genişliğindeki QVGA çözünürlüklü ekran üzerinde şekillenecek arka yüzünde 2 MP kamera yer alacak

16 MB dahili hafıza ile birlikte gelecek olan cihazın hafızası MicroSD kart yuvası ile yükseltilebilecek ayrıca  Micro USB girişi ile birlikte şarj  yapabiliyorsunuz. cihaz da çift sim kart özelliği de mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir