Kategoriler
İnternet

Google Play Store’dan 6 Ve 13 Temmuz da İndirim

Google Play Store isimli uygulama mağazası, yaz indirimleri kampanyasıyla kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 6 ile 13 Temmuz arasında geçerli olmak üzere yaz indirimleri kampanyası başlatacağını bu kampanyanın tüm mağazadaki kategoriler için geçerli olacağını açıkladı.

Müzik film TV kitap dergi bu kategorilerin ücretsiz olacağını açıkladı. Google Play Store‘da özellikle Avrupa Ülkelerindeki  kullanıcılarının kullandığı New York Times, Runtasyic ve TuneIn uygulamaları için zorunlu olan 1 yıllık abonelik ücreti bu indirim kapsamında yüzde 50 indirim yapılacağı açıklandı.

Google Play Store’da indirim zamanı

Bunun yanı sıra oyun içi satın alımlarda ve popüler oyunların fiyatları da yüzde 55’e varan yaz indirimleri olacak. Yani Google Play Store uygulama mağazasındaki Kitaplar kategorisinde ise yüzde 50 ile 70 arasında indirimler, olacağı gelen açıklamalar arasında Music kategorisinde ilk dört ay ücretsiz kayıt olma imkanı sağlıyor.

Filmler kategorisinde 0.99 dolarlık ücretle film kiralayabilme imkanı ve dizi kategorisinde ise yüzde 50 indirim fırsatı ve bu uygulamaları almak sizler için daha kolay ve ucuz olmuş olacak.

Eğer sizde bu uygulamalardan almak veya faydalanmak istiyorsanız  Google Play Store’yi 6 ile 13 Temmuz arasında mağazaya girip ziyaret etmeniz yeterli olacak sakin 6 ile 13 Temmuz tarihlerini unutmayın uğramayı sakin unutmayın.

“Google Play Store’dan 6 Ve 13 Temmuz da İndirim” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir