Kategoriler
Mobil

Moto Z2 Play fiyatı ve çıkış tarihi netleşti

Moto Z2 Play fiyatı ve çıkış tarihi netleşti. Moto Z Play’in devamı olarak gelecek orta segment mobil cihaz Türkiye de yapılan tanıtım lasman ile hem fiyatını ve de çıkış tarihini belirlemiş oldu. Merak ile beklenen Moto Z2 Play’in çıkış tarihi ve fiyatı haberimizin ayrıntılarında…

Düzenlenen lasmanda cihaz ile ilgili önemli ayrıntıların paylaşıldığı ve çıkış tarihi ile fiyatının netleştiği Moto Z2 Play suya dayanaklı yapısı ve donanım özellikleri ile orta segment mobil cihazlar arasında oldukça iddialı olacağını göstermekte. İlk kez Haziran 2017 tarihinde adından söz edilen ve suya dayanaklı yapısı ile dikkatlerini üzerine çeken mobil telefon ayrıca batarya konusunda da kullanıcı dostu olmaya aday konumda.

Moto Z2 Play fiyatı ve çıkış tarihi

Moto Z2 Play gerek fiyat politikası gerekse batarya konusunda dikkat çekerken diğer taraftan da sunacağı dört farklı mod ile de dikkatleri çekiyor. Sunduğu Motomod destekleri içerisinde en önemli olanı ise MotoMod Gamepad oldu.

Cihaz Turbo Power Pack sayesinde kullanıcı dostu olduğunu bizlere göstermekte. 3490 mAh batarya gücü ile Turbo Power Pack sayesinde %50 ‘lik dolum noktasına 20 dakikalık bir sürede ulaşmayı sağlıyor. Bu özellik ile kullanıcı kısa sürede hızlı bir şekilde batarya gücünü daha uzun süre kullanmış olacak ve Turbo Power Pack sayesinde batarya süresi 1 gün daha uzamış olacak.

Tanıtım lasmanında Moto Z2 Play için çıkış tarihi Eylül ayının sonu işaret edilirken fiyat etiketi ise 2299 TL olarak belirlendi. Orta segment cihaz için fiyat aralığı biraz yüksek gibi görünse de suya dayanaklı yapısı ve batarya gücü ile bunu tolere edecek gibi görünmekte. Çünkü kullanıcı için önemli etkenlerden biri telefonun batarya kullanım süresinin uzunluğu ve hızlı şarj süresinin kısalığı olarak ön plana çıkmaya başladı.

Ayrıca Moto Z2 Play Android Nougat 7.1.1 güncellemesi alacak.

 

Cihazın fiyatı sizce nasıl…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir