Kategoriler
Mobil

Moto X4 Ve Moto Z2 Temmuz’da Çıkıyor

Motorola yeni cihazlarını tanıtmak için basın mensuplarına ilginç bir davetiye gönderdi göndermiş olduğu davetiyede ise, bu daveti kaçırmak istemeyeceksiniz notu yazıyordu.

Davetiye üzerinde en dikkat çeken özellik ise renkli bir tünel gösterilmiş olması. Muhtemelen global bir lansmana işaret ediyor olması üzerinde duruluyor. Zaten hatırlayacağınız üzere Motorala geçen sene Moto Z‘yi küresel bir etkilikte tanıtmış ve bu yapmış olduğu tanıtımda fiyatını da açıklamıştı.

Motorola yapacağı etkinlikte ürünlerini tanıtacak

Motorola, 25 Temmuz da yapacak olduğu etkiliği yer olarak New York’u seçti. Yapacak olduğu bu etkinlikte Motorola’nın hem Moto X4 hem de Moto Z2 olmak üzere iki cihazı da gün yüzüne çıkarıp tanıtması bekleniyor. Bu yeni çıkacak olan cihaz hakkında  her ay haber yapılmıştı. Bu sayede artık bu haberlerinde önüne geçmiş oldu.

Başka bir olay ise ve gelen haberler ise Moto X4’ün duyurulacak tek bir akıllı telefon olması fakat Motorola’nın Moto Z2 ‘yi tanıtacağı gelen haberler arasında tabi henüz cihaz hakkında hiç bir özellik  açıklanmadı Motorola, yapacak olduğu etkinlikte detaylı olarak açıklama yapması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir