Kategoriler
Mobil

Moto G5s Plus’ın Görüntüleri Ve Fiyatı Belli Oldu

Uzun zamandır üzerinde çalıştığı Moto G5s Plus, Motorola’nın yeni çıkarmayı planladığı akıllı telefonuna ait yeni bir görüntü sızdırıldı.

Teknoloji devi Lenovo tarafından satın alındıktan sonra bir anda kendisini yenileyen ve küllerinden yeniden doğan Motorola Moto serisi akıllı telefonları ile beğeni kazanıyor. Özellikle geçen yıl piyasaya giren motorola Moto G4 ve Moto G4 Plus modelleri ile orta segment’te kendine önemli bir yer edinen Motorola, bu cihazların halefi olan yeni akıllı telefon modellerini de çıkarmaya hazırlanıyor.

Moto G5s Plus’ın fiyat ve özellikleri

Motorola şu aralar  Moto Z2 serisini piyasaya sunmakla meşgul ancak şirket aynı zamanda Moto G4’ün devam niteliğindeki Moto G5 ve Moto G5s Plus üzerinde çalıştığı gelen haberler arasında.

Yeni gelen bilgilere göre Moto G5S Plus’ı yeni  gelen görüntüleri ise  cihazın Gold renginde olacağı ve ön panel ile geleceğini bizlere doğruladı. Aynı zamanda bataryanın da G5 Plus’ın 3.000 mAh güç ile hemen hemen aynı olan 3.068 mAh olacağı gelen bilgiler arasında.

Moto G5S Plus’ın basın görseli olduğu iddia edilen bazı görüntüler ortaya çıkmıştı, ancak yeni görüntü, dual kamera kurulumunu arka planda doğruluyor. Kamera, Çift LED flaşlı dairesel bir modülün içinde yer alacak fiyatı ise 320 dolar olacağı gelen haberler arasında olacağı bildirildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir