Kategoriler
Mobil

LG V30 emin adımlarla geliyor!

LG, Çok uzun süredir tanıtımını gerçekleştirdiği yeni amiral gemisi modeli olan V30 modelini en iyi şekilde anlatacak kısa filmleri sundu. Yayımlanan kısa filmde cihazın video konusunda performansı dikkatleri üzerine çekti.

Bu yıl piyasaya sürülmesinin ardından özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran V30 modeli kamera konusunda rakiplerine nazaran iyi iş çıkarmış gibi görünüyor. En son çıkan ve kamera konusunda iddialı olan, Google Pixel 2 XL ve Samsung!un son çıkarttığı yeni amiral gemisi Note 8 gibi sağlam rakipleri bulunsada, Cihaz kamera konusunda etkili iş çıkardığını yayımlanan videoda gözler önüne seriyor.

Yeni sunmuş olduğu özellikle birlikte Cine video modu sayesinde yüksek ve kaliteli iş çıkararak çift kamera özelliğini sonuna kadar kullanmış diyebiliriz. Işığın düşük olduğu alanlarda bile etkili kaliteli videolar ortaya çıkarmış görünüyor.

Üst üste yayımlanan video ile cihazın ne denli kaliteli işler çıkardığını izlediğinizde sizde hak vereceksiniz. Cihazı tanıtan etkileyici tanıtıcı filmler satış konusunda etkili bir rol oynayacağını söylemek mümkün. Dilerseniz konuyu fazla uzatmadan sizleri bu etkileyici tanıtı film ile baş başa bırakalım.

Ayrıca bu tanıtıma sunula video filmleri  55. New York Film Festivali açılış sırasında gösterime sunulduğunuda bildirelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir