Kategoriler
Mobil

Lenovo Moto Z2 10 Haziranda Tanıtılıyor

Samsung LG Xiaomi HTC derken şimdilerde ise yeni amiral gemisi modellerini tanıttıktan sonra sessiz kalan Lenova sessizliğini bozmuş gibi.

Bu yıl bu üst segment cihazının ilk görseli de sızmış oldu. Daha önce sızan Moto Z2 Play ve Moto Z2 Force modellerine benzerliği ile dikkatleri üstüne çeken Moto Z2’nin geçen yılki Moto Z modelinde olduğu gibi Moto Modları destekleyeceği söylentiler.

Arasında Moto Z2 Play ve Z2 Force modellerinin görsellerinin sızmasının ardından ailenin son amiral gemisi modeli olan Moto Z2’nin görseli de sızdırıldı. Android Authority’nin ortaya çıkardığı görselde cihazın ön yüzünün Z2 Play ve Z2 Force modellerine benziyor olması ayrıca pozisyonlarının’da aynı şekilde parmak izi okuyucusu şekli ve donanım tuşları bakımından oldukça benzer olduğu ve Cihazın özellikleri bakımından henüz net bir bilgi olmasa da piyasadaki diğer Samsung HTC ve LG modelleri gibi Snapdragon 835 işlemcisini kullanacağına bekleniyor. Z 2 play modeli olarakta 10 haziranda bu ürünün tanıtılması bekleniyor tabi o zamana kadar diğer sızıntılar yayınlanmazsa telefon modeli bu şekilde görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir