Kategoriler
Mobil

Bu Kez Exynos 8895 İşlemcili Note 8 AnTuTu Sonuçları Görüldü

Önümüzdeki hafta içerisinde tanıtımı yapılacak olan Note 8 akıllı telefonları, muhtemelen iki farklı versiyon ile gelecek. Note 8 akıllı telefonlarının iki farklı versiyon ile geleceğinin ortaya çıkmasının nedeni ise işlemciler. Bir yandan Samsung’un yeni telefonunda Exynos 8895 serisi kullanması bekleniyor, bir diğer yandan ise yeni işlemcilerin Snapdragon 835 serisi olması. Her iki şekilde de işlemci dışında başka bir değişikliğin olup olmayacağını bilmiyoruz. Buna karşın her iki modelinde performans testleri olduğu iddia edilen testler ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Snapdragon 835 işlemcili Note 8 AnTuTu test sonuçları yayınlanmışken şimdi ise Exynos işlemcili Note 8 AnTuTu sonuçları sunuldu.

Note 8 AnTuTu Sonuçları Nasıl?

Exynos 8895 işlemcilerine sahip olan modele ait olduğu iddia edilen Note 8 AnTuTu sonuçlarına göre telefonlar 174 bin puan almış durumda. Tıpkı diğer modelde olduğu gibi Galaxy S8 akıllı telefonlarının biraz daha altında yer alacağı görülen akıllı telefonların, Exynos 8895 işlemcili modelinin ise daha düşük puanları olduğu görülüyor. 179 bin puan alan Snapdragon 835’li modele göre bu işlemci serisinin de daha düşük puan vermesi, yeni seri akıllı telefonların daha çok bu modellerinin tercih edileceğini gösteriyor.

Note 8 AnTuTu

Bir diğer yandan yeni akıllı telefonların içerisinde henüz nasıl bir sistem kullanılacağından emin değiliz. Bunun içinde bir süre daha beklemek ve tam tanıtımı görmek gerekli. Yani Note 8 AnTuTu sonuçları bir kez daha değişiklik gösterebilir. Üstelik iki farklı işlemci kullanılacağı da kesin değil. Tüm bunlar belli olduktan sonra performans konusu bir kez daha gündeme gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir