Kategoriler
Mobil

iPhone X Plus görüldü

iDropNews tarafından hazırlanan yeni konsept Apple’ın yeni cihazı olarak tasvir edilen iphone x Modeli, 2018 yılında 6.4 inçlik modelle çıkması planlanıyor.

[affiliate_news id=”11490″]

6.4 inçlik iPhone X Plus geliyor!

Yaklaşık bundan 10 ay önce KGI analisti olan Kuo’nun bildirmiş olduğu ve Apple’ın gerçekleştirmiş olduğu lansmanda yeni iphone X modelini onuncu yıla özel 5.8 inç ekrana sahip olmasın planlandı. Ancak hala gündemde olmasada 6 inç ve daha üzeri boyutlara sahip iphone modeli beklenmekte.

iDropNews sitesinin hazırlamış olduğu konseptte 6.4 inçlik iPhone hayalleri kuranlar için umut ışığı oldu. Bilindiği üzere Nisan ayında iPhone 8/X’in tasarımını ilk defa iDropNews tarafından yayınlanmıştı. Aslına bakılırsa İphone X modelinin çıkmasının ardından daha sonra üretime sürülen olan İphone X Plus modelinin çıkması olası bir durum olarak değerlendirilebilir.

Geçtiğimiz ay içerisinde hazırlanan raporda büyük ekran iphone modelinin yoğun olduğu gözlemlenmekte ve bu rapor neticesinde Apple, yeni bir büyük ekran yapıldığına dair iddia edilmişti. Şu anda Apple büyük ekran konusunda ne gibi strateji düzenleyecek henüz bilinmiyor ancak ileriki dönemlerde bununla ilgili haberlerin geleceğini de bilmeniz gerekiyor.

Şirketin gelecek yıl planladığı OLED ekran projesiyle ilgili bir çok rapor haber merkezimize düştü eğer gelen haberlerin doğruluk payı var ise Apple’ın 6.4 inç telefon çıkartması olası bir durum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir