Kategoriler
Mobil

iPhone X ve iPhone 8 Plus Modelleri Geliyor

Tanıtımı merakla beklenen yeni iPhone serileri için önemli bilgiler gelmeye devam ediyor. Apple’ın bazı teknolojilere sonunda giriş yapmasını sağlayacak olan telefonların, şimdi ise isim tartışmaları gündem olmaya başladı. Aslında telefonun özel versiyonunun iPhone 8 olacağı ve diğer serilerin 7S modelleri olarak kalacağı belirtilmişti. Fakat bu bilgi baştan sona değişti. Yeni seri akıllı telefonların adının ve sıralamasının tamamen değişeceği de netlik kazandı. iOS 11 GM sürümü sonrasında görülen yeni isimlere ve isimler konusunda önemli detaylara bakalım.

iPhone 8 Modeli Kesin Olarak Gelecek?

Öncelikle iPhone 8 modelinin kesin olarak geleceğinden söz etmek gerekiyor. Aslında bir dönem iPhone X modeli ve iPhone 7S serilerinin geleceği iddia edilmişti. Fakat son gelen bilgiye göre durum bu şekilde olmayacak. iPhone 8 serileri kesin olarak gelecek. Bunun dışında 8 Plus akıllı telefonlarını da göreceğiz. Yeni seri beklenen sıra ile yenilenmiş olacak.

iPhone 8

Arada bir telefon modeli olmayacak. Bunun dışında sürpriz ise iPhone X modeli üzerinde olacak. iPhone X akıllı telefonlarının beklenen ana model olacağı açıklandı. Elde edilen bilgilere göre iPhone X tüm değişikliklerin sunulduğu akıllı telefon serisi olacak ve en önemlisi de OLED ekrana geçiş modeli bu seri olacak. Şu ana kadar paylaşılan yeni model özelliklerinin de iPhone X modeline ait olduğu gündemde. Tüm bu karmaşanın yanıt bulması içinde tanıtımı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir