Kategoriler
İnceleme Oyun

Forza Motorsport 3 Oyun İncelemesi

Oyun Turn 10 Studşos aracılığı ile profesyonellikle donatılmış bir yarış oyunudur. Xbox platformlarında adını sıkça duyuran ve ilk çıktığından yüksek puanlar elde eden forza motorsport 3, bir simülasyon ürünüdür. Oyuncuyu gerçek bir yarışın içine sokan oyun, kuvvetli simülasyon ve grafik tasarımıyla adeta oyunu gerçeğe dönderiyor. Büyük bir kitleyi oyuna çeken husus ise simüslasyon öğelerinin sert olmamasıdır. Oyun piyasaya 2 cd halinde çıkmıştır. Oyunda 400’e yakın araba paketi bulunuyor.
süperbetin
Seçtiğiniz arabayı ”free play” butonu ile denemeniz mümkün. Ayrıca kendi özgün arabanızı da oyunda oluşturabiliyorsunuz. Sınırsız sayda araba süsü ve boyası mevcuttur. Oyunda yükseltme seçeneğiyle araba performansını artırmanız ve küçük ayarlarla uğraşarak zaman kaybetmeniz engellenmiş durumdadır. Ayrıca hasar görüntüleme size oldukça fayda sağlıyor. Hasar seçenekleriyle performansınızın etkilenip etkilenmeyeceğini görebiliyorsunuz.

Forza Motorsport 3 Kariyer Modu Nedir?

Oyunda kariyer modu yaklaşık 50 saat sürüyor. Seçtiğiniz zorluk seviyesi oyunun her bölümünü kaplıyor. Bu yüzden ilk seviye sizin kariyer modunuz oluyor. Oyunda zorluk seviyeleri normalin üzerindedir. Oyundayken yapay zeka ürünü olan kişilerle değil, gerçek oyuncularla yarışıyor hissini yaşayacaksınız. Oyunda araba satıp alabiliyor ayrıca puanlarınız ile araba hediyesine sahip olabiliyorsunuz. Oyundaki sürüş pistleri gerçek hayatta var olan pistlerden ilham alınmıştır. Bu da sizlere oyunun gerçekliğini gösteriyor.

Forza Motorsport 3 Kullanıcı Yorumları

Diğer yarış oyunlarına kıyasla ağır bir simülasyon olmayan oyun, hızseverleri kendine çekmeyi başarmaktadır. Oyuncular oyundayken kendilerinizi gerçek bir dünya içerisinde hissettiklerini söylüyorlar. Turn 10 Games firmasının üstün başarı gösteren ürünü olan bu oyun, ilerleyen zamanlarda ek paketler çıkartacaktır. Ek paketler ile yeni arabaları görebilir var olan arabalara yeni özellikler ekleyerek daha iyi bir oyun elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir