Kategoriler
Mobil

iPhone SE 2 Akıllı Telefonları İçin Yeni İddialar

Apple’ın yeni iPhone modelleri içerisinde kesinlik kazanan 3 yeni model olduğunu biliyoruz. iPhone 8, iPhone 7s ve iPhone 7s Plus olarak karşımıza çıkan bu 3 modelin de tanıtılacağı artık neredeyse kesin. Apple büyük bir sürpriz yapmazsa bu üç modelin tanıtıldığını göreceğiz. Fakat bir diğer yandan iddialara göre markanın yeni bir akıllı telefon modeli daha tanıtması gündemde. Üstelik ortaya atılan iddialara göre bu yeni model yabancı değil, ilk serisiyle beraber büyük oranda satış elde etmiş olan iPhone SE modelinin ikincisi. iPhone SE 2 modeli olarak geleceği düşünülen yeni akıllı telefonun diğer 3 modelden çok daha erken çıkış yapacağı da konuşuluyor. İddialar doğruysa teknoloji devi iPhone SE 2 müjdesini çok geçmeden sunacak.

iPhone SE 2 Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Apple’a yakınlığıyla bilinen kaynaklar tarafından paylaşılan bilgilere göre iPhone SE 2 modeli markanın ilk olarak gündemine alacağı model olacak. Paylaşılan raporlara göre bu seri 2017 yılı içerisinde gelecek. Hatta yine bilgilere bakacak olursak iPhone SE 2 modelinin çıkış tarihinin Ağustos ayı olduğunu görüyoruz. Ağustos ayı içerisinde tanıtılması ve hemen sonrasında satışa çıkması beklenen yeni modellerin tanıtımı yapılırsa gerçekten Apple bu kez sürpriz yapmış olacak.

iPhone SE 2

Daha önce marka bu konuda neredeyse hiçbir tüyo vermedi. Bu nedenle iPhone SE 2 modeli hakkında hiçbir bilgi sahibi de değiliz. Sadece serinin 32 ve 128 GB gibi depolama alanlarının bulunacağı biliniyor. Bunun dışında yeni serilerin iPhone 8 gibi detayları çok fazla ortaya çıkmış değil. Apple’ın tanıtımda merakla beklenen tüm detayları açıklaması bekleniyor. Şimdilik tanıtım için söylenen tarihi beklemek gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir