Kategoriler
Nasıl yapılır

iPhone’dan Wi-Fi İnternet Paylaşımı Nasıl Yapılır?

iPhone internet paylaşımı nasıl yapılır diyenler için hazırlamış olduğumuz bu rehberi inceleyerek sorunlarına çözüm  üretebilirler. İphone’u Wi-Fİ Gibi kullanabilmeniz için bir kaç adım ayar yapmanız gerekiyor.

Telefon kullanıcıları en çok telefonların wi-fi ve mobil hizmetini kullandıkları için yeni telefon sahipleri wi-fi, internet paylaşımı hakkında bilgi almak için sürekli araştırmalara yapıyorlar. Bu telefonlar arasında yer alan ve diğer telefonlara göre internet paylaşımı oluşturmanın kolay olduğu telefonlar arasında Iphone telefonlar yer alıyor. Bu nedenle yeni Iphone kullanıcıları iPhone’dan wi-fi internet paylaşımı nasıl yapılır sorusuna cevap arıyorlar. Iphone üzerinden wi-fi paylaşımı yapmak kolay olduğu için, başka bir telefondan Iphone ağına bağlanmakta kolay olmuştur. Iphone’dan wi-fi ağını etkinleştirmek ve bu ağına bağlanmak isteyenler wi-fi internet paylaşımı için;

iPhone internet paylaşımı

  • Ayarlar kısmına gidiniz
  • Ayarlar kısmında yer alan hücresel veri butonuna tıklayınız
  • Hücresel veriyi aktif hale getirin
  • Daha sonra kişisel erişim noktası otomatik olarak aktif olduğu için erişim noktasına gidiniz
  • Sonra ise kişisel erişim noktasında kalarak diğer cihazdaki wi-fi, bağlantısını aktif hale getirin
  • Ağları bul seçeneğine tıklayarak Iphone seçeneğine tıklayın ve şifreyi girin
  • En sonda ise bir bağlantı yazıyorsa wi-fi ağına bağlanmış olursunuz gibi işlemleri uygulamanız gerekiyor. Fazla zaman almayan bu özelliği ile Iphone telefonlardan artık wi-fi özelliğinden internete bağlanmak kolay olmuştur.

Güvenilir Hizmet

Iphone telefonlardan wi-fi internet paylaşımı oluşturmak tamamen kolay bir iştir. Bu sayede internete bağlanmak isteyenler korkusuz bir şekilde bu ağa bağlanabiliyorlar. Böylece aktif edilen hücresel veri ve kişisel erişim noktası sayesinde artık internet paylaşımı oluşturmak ve karşıdaki kişinini bu ağa bağlanması fazla zaman almıyor. Üstelik iphone üzerinden internete bağlananlar hızlı bir şekilde işlemlerini yaptığı için ve internet sinyali kuvvetli olduğu için bu cihaz üzerinden bağlananlar internette gezinirken kesinti gibi sorunla karşılaşmıyor. iPhone internet paylaşımı hakkında başka sorularınız var ise buradan yazabilirsiniz.

[affiliate_news id=”4507″]

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir