Kategoriler
Mobil

İPhone 8 Beyaz Renkle Geliyor

iPhone 8’in çıkışı yaklaştıkça yeni tasarımlar ve yeni bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Herkesin bildiği gibi İphone’lar genelde hep siyah olarak piyasalara çıkardı bu kez beyaz renkli kasayla çıkmaya hazırlanıyor.

İPhone 8‘in tasarım ve teknik özellikleriyle ilgili her gün yeni ve değişik bilgiler gelmeye devam ediyor. Daha önce  Apple 2017 lansmanın’da iPhone 8 cihazında ekrana gömülü bir parmak izi özelliğinin yer almadığını açıklamıştı.

Beyaz renk ile gelme ihtimali yüksek

Diğer bir açıklama ise bugüne kadar görülmüş en yüksek ekran gövde oranına sahip olacaklarını belirtmişti. Şimdilerde ise yapılan iddia ise iPhone 8’in beyaz renkli bir kasa ile çıkacağı ortaya çıktı.

Daha önceki çalışmalarda İPhone hep siyah renkle kullanıcılara sunulmuştu şimdilerde ise beyaz bir kasa ile karşımıza çıkıyor. Cihazın bu zamana kadar siyah renkte çıkmasının sebebi ise panelle siyah olması sebebi olarak açıklandı.

Tasarımcı Martin Hajek tarafından hazırlanan konseptin arka kısmında dikey olarak yerleştirilmiş çift arka kamera yer alıyor. Ön kısmında ise herhangi bir tuş ya da parmak izi okuyucu bulmamaktadır.

Fotoğraflarda telefonun arkasının cam çerçevelerinin ise paslanmaz çelikten yapılmış olaması gerçekten güzel görünüyor. fakat cihazın ne zaman çıkacağı konusunda ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir