Kategoriler
Mobil

Huawei Honor 9 12 Haziran’da çıkıyor

Bildiğiniz üzere Huawei çok yakında adını duyurduğu yeni telefonu Honor 9’u satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

Huawei Honor 9 kamerası ile büyüleyebilir

Telefonun çok yakında piyasaya çıkacağı bir süredir biliniyor fakat telefonun ne zaman tam olarak nasıl tanıtılacağı bir türlü belli olmadı. Daha önce çıkan söylentilerde telefonun 20 Haziran’da tanıtılacağı söyleniyordu fakat birkaç gün önce gelen haberlere göre ise telefonun 12 Haziran’da resmen tanıtılacağı açıklaması yapıldı.

Halen tam olarak ne zaman tanıtılacağı ile ilgili bu belirsizlik sürerken Huawei’den beklediğimiz açıklama sonunda geldi. Çinli telefon üreticisi, bugün bir afiş yayınlayarak Honor 9’un 12 Haziran’da resmen tanıtılacağını duyurdu. Bu afişte tarih dışında da bazı detaylar dikkat çekiyor. İlk olarak telefonun sloganı olarak seçilen güzel ve muhteşem resim bu telefonun birçok farklı renk ve değişiklikle geleceğinin sinyallerini vermiş görünüyor.

Bu sayede bir ayrıntı daha gözden kaçmıyor posterde gördüğümüz Çinli şarkıcı Hu Ge’nin fotoğraf çekiyor gibi bir hareket yapması telefonun kamerasının çok mükemmel olacağını bizlere gösteriyor tabi ki Huawei’nin kamera ve fotoğraf çekimlerinin çok güzel ve net olduğunu kullanıcılar daha iyi bilir Bu yüzden bu telefonu merakla çıkmasını bekliyor olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir