Kategoriler
Mobil

Google Pixel için yeni güncelleme yayınladı

Google Pixel için yeni güncelleme yayınladı ve uzun zamandır sıkıntı olan sorunlarını bu yeni güncelleme ile giderdi.

Google Pixel ve Pixel XL ile telefon piyasasında uzun zaman sıkıntı yaşıyordu. Kullanıcılar tarafından telefonlardaki ani donmaların ve donmanın telefonu açma-kapama yapmadan geçmemesi üzerine şikayetler oldukça artmıştı.

Google tarafından bir hayal kırıklığı olan bu telefonların istenilen rağbeti görmemesi artı fiyat-kalite parametresinde bekleneni vermemesi üzerine birde donma sorunu çıkınca Google hemen tedbir almaya geçti. Google artan kullanıcı şikayeti üzerine yeni bir mobil cihaz üzerinde çalışmalarına başlarken diğer taraftan da Pixel için yeni bir güncelleme yayınladı.

Google Pixel modelleri için yeni güncellemesi

Google‘ın bu yeni güncellemesi ile kullanıcılar biraz nefes almışa benziyor. Yapılan güncelleme ile Pixel modellerindeki donma sıkıntısının giderildiği ayrıca yayımlanan güncelleme ile de bu telefonlardaki hızın arttırıldığı kayıt edildi. Google her ne kadar da güncelleme yapmış olsa da kullanıcı tarafında gözüken bir memnunsuzluk mevcut. Bunun sebebi ise Google tarafından uzun zaman güncellemelerin yapılmamış olması ve sıkıntıların yaşatılması olarak gözükmekte.

Teknoloji devi Google bu mutsuz kitleyi de mutlaka mutlu edecek yeni bir telefon veya farklı bir yöntemle halleder diye düşünüyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir