Kategoriler
Mobil

Huawei G10, Çift Ön ve Arka Kamera ile Geliyor

Çin’ın en büyük üreticilerinden olan Huawei yeni bir akıllı telefon daha çıkarmaya hazırlanıyor. Çin merkezli üretici  huawei G10 adında yeni bir cihaz daha piyasalara çıkarmak için gerekli çalışmalara başladı.

Bu cihazın Çin’deki adı ise Maimang 6 olarak biliniyor. Çinli üretici bu cihazı ise 22 Eylül de piyasalara çıkacağını açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde Çin’ın en büyük  sosyal medyalardan biri olan Weibo’da etkinliğe dair bir görüntü yayınlamıştı. Yayınlanan bu görüntüde çıkacak olan cihazın çok büyük olduğu görünüyor.

Huawei G10 özellikleri

Cihazın özelliklerine gelirsek Huawei G10, 5.9 inç büyüklüğünde, 18: 9 büyüklüğünde olacağı 1.080p çözünürlükte olacağı ve EntireView ekrana ile geleceği açıklandı. Ayrıca bu boyut ölçülerinde ve özellikte Huawei Mate 10 modeli de kullanacağını belirtelim.

Huawei  geçtiğimiz günlerde TENAA’da da bir sertifika almıştı.  Alınan bu sertifika Huawei için bir ilk olacak nedeni ise hem önde hemde arkada çift kamera olması Cihazın kamera özelliklerini incelemek gerekirse 16 Mega Piksele + 2 Mega Piksel kamera özelliği ile geleceği ön tarafındaki kamera ise 13 Mega Piksele  ve 2 Mega Piksel sensörden oluşan bir çift kamera ile geliyor. Ayrıca G10 4GB RAM, 64GB dahili depolama alanı ile geleceği bataryası ise hiç de  düşük sayılmaz 3.240 mAh batarya gibi özelliği ile gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir