Kategoriler
Mobil

Google kamera özelliğine Selfie getiriyor!

Google tasarımları ve teknikleri yanında yeni özelliklere yer veriyor. Selfie modası ve kamera özellikleri ile sık sık güncellenen uygulama ve özellikler gündeme geliyor.

Camera uygulamasına selfie özelliği ve flash uygulaması getiriyor. Kendi uygulaması boyunca geliştirme ve yenileme yapan Google oldukça fazla ilgi görüyor. Flash özelliği ve camera selfie özelliği ile büyüleyici bir hava yaratıyor. Selfie fkash uygulaması ile yenilenen tasarımını sunuyor. Android telefonlara özel tasarımı ile konuşulan Google kullanıcılarının yüzünü güldürüyor.

Yüzleri güldüren uygulamaları ve tasarımları ile flash selfie tasarımını tanıyan Google kendi tasarımını yine konuşturuyor. Önemli ve sevilen güncelleme ile flash kullandıran Google tanıtımları rekor kırarken, beklenen ilgi görüldü. Göle tanıtımında camera sevgisi ile flash ayarını büyük ilgiyle piyasaya sundu.

Google Tasarım Harikası İlan Ediliyor!

Google kendini sürekli geliştirip yenilerken, uygulama ayarlarında son noktayı selfie flashi ile yaptı. Akıllı telefon uygulamalarında kullanılan selfie izlediğimde flash ayarı beğenilen Google, tasarımındaki flash efektleri ile oldukça modern bir gelişmiş özellikleri sunuyor.

Flash olmayan cihazlara uyum sağlayan ve kullanılan özellik flash üzerine tıklama yapılarak kullanılıyor. Açık özellik yapılarak flashtan yararlanılıyor. Pembe efekti olan flash uygulaması, şık bir ışık tasarımı sunuyor. Google ışık flash ie pembe alt yapılı ışık tasarımı ile dikkat çekiyor. Google reklamları dikkat çeken ve Google tasarımları arasında er alan muazzam tasarımı ile öne çıkan firma, reklamında flash özelliğini tanıttı. Flash ayarları ile beyaz ve pembe tonlu yapısı ile modern bir gelişmiş görünüm sağlıyor. Sağladığı ayar ve filtre özellikleri ile flash gereği olmadan kullanım yapılabiliyor. Oldukça modern tasarım flash görevini üstlenirken, ayrı bir uygulama özelliği taşıyor.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir