Kategoriler
Mobil

General Mobile GM 6 Türkiye’de Satışa Hazır Durumda

General Mobile bir basın toplantısı gerçekleştirdi yapılan bu toplantıda General Mobile GM6’nın Türkiye de satışı ve fiyatı belli oldu.

General Mobile MG 6 özellikleri ve fiyatı

General Mobile GM 6 modeli piyasalara çıktıktan sonra fiyatı konusunda haylı bir eleştiri almıştı yapılan bu toplantı sonucunda hem çıkış tarihi hemde raflarda yerini alacak fiyatı belli oldu 26 Mayıs cuma Günü yani yarın piyasalarda oluyor fiyatı ise 1.150 TL olacağı açıklandı. GM 2’nın üç farklı renkte olacağı bunlar Space Gray, Gold ve Rose olacağı açıklandı telefonun özelliklerine gelecek olursak Boyutları 144 x 71.2 x 8.5mm olacağı ekran ise 5.0 IPS HD 280X720 işlemcisi Android 7Nougat kamera özellikleri ise ön kamera 8MP ff flaş’li arka kamera ise 13 MP olacağı parmak izi okuyucusu ise Finger Print hafıza 3GB RAM +32GB dahili hafıza 128 GB’ye kadar da micro SD kart desteği olacağı pil durumu 3000 mAh dahili fm radyosu bağlantısı wifi 802.11 Blutooth 4.4.1 micro USB olacağı açıklandı fiyat olarak ta çok düşük olan General Mobile GM 6 Türkiye piyasasın da  ne kadar gelir elde edeceğini önümüzdeki günlerde daha iyi göreceğiz.

Orta segment olarak çıkış yapacak olan telefon yarın itibariyle raflarda yerini alacak. Daha önce çıkartmış olduğu telefondan beklediği performansı yakalayamayan general mobile şirketi bu telefon ile rant yakalamayı hedefliyor. Telefon piyasasında hatırı sayılır bir kitle yakalayan firmanın ileride çıkaracağı telefon hakkında yeni sinyaller verdi.

“General Mobile GM 6 Türkiye’de Satışa Hazır Durumda” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir