Kategoriler
Oyun

Fallout 4’ü Bu Hafta Sonu Tamamen Ücretsiz Oynayabilirsiniz!

Fallout 4 oyununu bu hafta sonuna özgü olarak tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi zaman zaman oyun dünyasında çok büyük indirimler, kampanyalar meydana geliyor. Hatta yıllanmış ünlü AAA oyunları ücretsiz bir şekilde dağıtılmaya dahi başlıyor. İşte bu haberimizde de sizlere bu kez Fallout 4 oyununun müjdesini veriyoruz. Fallout 4 isimli AAA oyunu, bu hafta sonuna özel olarak oyuncular için tamamen ücretsiz bir şekilde erişilebilir durumda olacak.

STEAM VE XBOX PLATFORMLARI İÇİN GEÇERLİ

Söz konusu kampanya Steam (Haliyle PC platformu) ve Xbox platformları için geçerli yani Playstation 4 oyuncuları için maalesef geçerli değil. Ancak Playstation sahipleri üzülmesin çünkü oyun kısa bir zaman sonra büyük bir ihtimalle Playstation 4 için de tamamen ücretsiz bir biçimde dağıtılacak.

Söz konusu oyuna erişebilmek için Steam’de üyeliğinizin olması yetecek. Ancak Xbox platformunda oyuna ücretsiz sahip olabilmeniz için Xbox Live Gold üyeliğine sahip olmanız gerektiğinin altını çizelim.

FALLOUT 4 NASIL BİR OYUN?

Fallout 4, bilim kurgu unsuru olup aksiyon kategorisinde değerlendirilmekte olan AAA klasında bir oyundur. Oyunun hem hikayesi, hem grafikleri, hem de oynanışı oldukça güçlüdür. Oyunda diğer oyunlardan kendisini ayıran pek çok farklı unsur bulunuyor ve bu da oyuna güzel ayrıcalıklar katıyor. Eğer bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız hafta sonunda gerçekleştirilecek olan büyük indirimi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir