Kategoriler
Mobil

Galaxy S9 Ekran Siparişleri Ortaya Çıktı

Samsung, yeni akıllı telefon modellerini hızla yayınlamaya devam ederken bir yandan da amiral gemisi modellerini geliştirme çalışmalarını sürdürmekte. Son olarak Galaxy S8 akıllı telefonlarıyla gördüğümüz teknoloji devi bir yandan yeni seri akıllı telefonlarının satışı üzerinde yoğunlaşırken, bir yandan da Galaxy S9 çalışmalarına başladı.

İlk olarak yeni modelin üretimi konusunda adımların atıldığı netlik kazanmış durumda. Galaxy S9 akıllı telefonlarının üretime doğru gittiğinin göstergesiyse markanın yeni ekran siparişlerinin raporu oldu. Yine Samsung’un kendi departmanı olan Samsung Display bölümüne gönderilen bir raporda, yeni akıllı telefonların ekranlarının üretilmesi talimatının verildiği belirtiliyor.

Galaxy S9 Ekranları Nasıl Olacak?

Telefonların nasıl ekranlara sahip olduğunu gösteren raporda ekranların bazı özellikleri de görülüyor. Özellikle Galaxy S8 modelinde olduğu gibi geniş ekran kullanımına gidileceği görülüyor. Sonsuz ekran adı verilen ve son amiral gemisi serisi olan Galaxy S8 akıllı telefonlarında kullanıldığı görülen çerçevesiz ekranların Galaxy S9 modeli içinde üretileceğini görüyoruz. Ekran boyutu kısmında da dikkat çekecek farklar beklenmese de yeni modelin ekran boyutu konusunda herhangi bir açıklama yapılmadığı için tam net bir bilgi elde edilmiş değil.

Galaxy S9

Galaxy S9 standart modeli bir yana, Plus modelinde de ekranların üretimi için talimatların verildiği belirtiliyor. Plus modelde de aynı tip geniş ekranların kullanılacağı bilgisi verilirken farkların neler olacağı konusunda da yine bir bilgi bulunuyor. Hem yeni seri akıllı telefonların özellikleri konusunda ilk bilgileri ortaya çıkan telefonların, bu bilgilerle beraber hem de şimdiden çalışmalarına geçildiği ortaya çıkmış oldu. Yeni modelin detayları konusunda ne zaman ilk özellik paylaşımları yapılacağı konusunda da henüz yeterli bilgiler ortaya çıkmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir