Kategoriler
Mobil

Galaxy Note8 Türkiye’deki satış tarihi belli oldu

Samsung’un yeni çıkarmış olduğu Note 8 6.3 inç büyüklüğünde Quad HD+ Super AMOLED ekrana sahip Galaxy Note 8, Sonsuz Ekranı ile kullanıcılara etkileyici bir görüntü deneyimi sunuyor.

Galaxy Note 8’in arka yüzünde bulunan geniş açı ve telefon lenslerine sahip iki adet 12 Mega Piksel kameradan oluşan çift kamera ve Optik Görüntü Sabitleme özelliği var ve bu sayesinde kusursuz fotoğraflar çekmenize imkan tanıyor. Ön yüzünde ise 8 Mega Piksel kamera da selfie deneyimini daha güzel yaşatıyor. Daha ince uç ve artırılmış basınç hassasiyetine sahip  S Pen ile artık hareketli metinler yaratılabilecek. Ekran kapalıyken dahi 100 sayfaya kadar not tutabileceksiniz.

Galaxy Note8 Türkiye satış tarihi

Dünkü haberimizde Samsung note 8 özellikleri hakkında tüm detayları paylaşmıştık. Şimdi, Note 8 Türkiye satış tarihini açıklıyoruz.

Galaxy Note8 için ön sipariş alımı ise 24 Ağustos’tan itibaren Samsung Online Mağazalarda  ve perakende mağazaları ile mobil operatörler üzerinden başlanacak. 18 Eylül tarihine kadar Galaxy Note8 için ön sipariş veren kullanıcılar için ise 500 TL değerindeki hediye çeki ile SamsungWA online aksesuar ve giyilebilir cihazlar mağazasından bu ürünleri temin edebilir. tercih ettikleri ürünleri satın alabilecekler. Sürprizler 18 Eylül’den sonra da devam edeceği açılandı.

Galaxy Note8’in Türkiye resmi satış tarihi olan 19 Eylül’den 6 Ekim tarihine kadar ise Note8 satın alan kullanıcılar 300 TL’lik Samsung  online mağazasında geçerli aksesuar çekine sahip olacaklar.Bizi takip etmeye devam edin.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir