Kategoriler
Mobil

Galaxy Note 8’in Renk Skalası Göz Dolduruyor

Samsung kullanıcıları, tarafından sıklıkla tercih edilen Galaxy Note serileri teknolojik açıdan yüksek puanlar alsa da renk kısıtlılığı nedeniyle eleştiriliyordu.

Genelde renk seçeneği olarak ana renklerde tasarım yapan Samsung, Galaxy Note 8 serisi ile teknoloji severleri şaşırtacak gibi görünüyor. Daha önceki modellerde altın, gümüş, siyah, mavi gibi renkleri tercih eden tasarımcılar bu seride çok çeşitli renklerle kullanıcıyı buluşturacak gibi görünüyor.

Galaxy Note 8 Olası Renkler

Medyaya sızdırılan görüntülerde 8 ayrı renkte tasarlandığı görülen Note 8, renk skalası ile kullanıcıları heyecanlandırdı. Farklı tarzlarda kullanıcı zevkine uygun renk seçeneği sunacak olan Galaxy Note 8 göze de hitap ediyor. Sızan fotoğraflarda tasarım renkleri; altın, gümüş, siyah, menekşe mor, açık mavi, deniz mavisi, lacivert ve pembe olarak görünüyor. Ön panelin siyah olması beklenen Galaxy Note 8’in renk çeşitliliği ile daha çok kullanıcıya ulaşması bekleniyor. Renkli tasarımların sadece ABD ve Avrupa’da değil tüm dünyada satışa sunulması bekleniyor.

Galaxy Note 8’in Merak Edilen Özellikleri

Galaxy Note 7’de yaşanan ısınma ve patlama problemleri nedeniyle prestij kaybı yaşayan Samsung, Galaxy Note 8 ile bu açığı kapatmayı planlıyor. Tasarım özelliklerinin yanı sıra teknolojik özellikleri de merak edilen Note 8’in üst düzey teknolojik donanımlara da sahip olması bekleniyor.

Note 8’in 6 GB ve ya 8 GB gibi yüksek RAM özelliği ile piyasada ön plana çıkması bekleniyor. Yüksek RAM’ın yanı sıra batarya, kamera gibi kullanıcılar için önemli olan diğer donanımların da üst düzey ve tatmin edici olması bekleniyor. Bu sayede Note 7’de yaşanan hayal kırıklığını telafi etmeye çalışan Samsung’un Note 8’in özelliklerini duyuracağı gün teknoloji severler tarafından merakla bekleniyor.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir