Kategoriler
Nasıl yapılır

instagram’da tanınmış kişi profili profili yapma

instagramda tanınmış kişi profili nasıl yapılır sorusuna cevap arıyorsanız bir kaç adımda yapacağınız işlemle sizde bu profile sahip olabilirsiniz.

instagram’da tanınmış kişi profii profili yapma işlemine geçmeden önce bilmeniz gereken şey, genelde ünlülerin profilinde tanınış kişi olarak gözüktüğünü bilmeniz gerekiyor. Biz bu işlem otomatik gerçekleşmediği için manuel olarak yapacağız.

instagram tanınmış kişi profili oluşturma işlemine başlamadan önce Facebook sayfanızı açmanız gerekiyor.  Facebook’tan oturum açtıktan sonra  bu adrese gitmeniz lazım. 

 

Ekranda görünen sanatçı, Müzik Grubu veya Tanınmış kişi sekmesinden yeni bir sayfa açmanız gerekiyor. Sayfayı kurma işlemi bittikten sonra bir kaç paylaşım yapınız. Açmış olduğunuz sayfaya bir kaç takipçi alırsanız faydalı olacaktır.

İnstagram hesabınızı açtıktan sonra Ayarlar sekmesine tıklayın ve işletme profiline geç sekmesine tıklayın.

Burayı tıkladıktan sonra oluşturmuş olduğumuz Facebook sayfasına bağlanacağız. Tanınmış Kişi profili zaten otomatik olarak tanınmış kişi profili olarak görünecektir. Bu şekilde tanınmış kişi profili oluşmuş oluyor yapamadığınız konularda yazabilirsiniz.

THN – teknolojihaberim.net

“instagram’da tanınmış kişi profili profili yapma” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir