Kategoriler
Mobil

Galaxy Note 8 tasarımıyla ilgili yeni haberler

Galaxy Note 8 çıkmasın az bir zaman kala yeni görüntülerde ortaya çıkmaya başlıyor. Bugün gelen yeni görüntüler telefonun nasıl bir şekilde olacağı gün yüzüne çıkmaya başladı.

Note serisinin yeni üyesi olarak kullanıcıya hitap edecek olan Galaxy Note 8 ile ilgili yeni bilgiler sızdırılmaya başladı. Samsung’un yeni phablet telefonu kendinden emin bir bir şekilde Note sevenlerin karşısına iddialı bir şekilde çıkmaya hazırlanıyor.

Galaxy Note 8 tasarımı gün yüzüne çıktı

Son zamanlarda haberimizde yer alan yeni amiral gemisi telefonun tanıtımı Almanya’nın başkenti Berlin’de yapılacak olan IFA 2017 etkinliğinde gövde gösterisi yapacak. Bu etkinliğin başlamasına 2 ay olmasına rağmen cihaz hakkında yeni bilgiler servis edilmeye devam ediyor.

Note 8‘in CAD resimleri Slickwraps tarafından Twitter üzerinden servis edilmesiyle birlikte telefonun tasarımı hakkında takipçilerini bilgilendirmiş oldu. Sızdırılan görüntülere baktığımızda telefonun nasıl bir görüntüye sahip olacağına dair yeni bilgiler edindik.

Daha önceden OneLeaks öncülüğünde paylaştığımız görüntüler ile şimdi servis edilen görüntülere baktığımızda tasarımında hiç bir değişiklik olmadığını gözlemlemekteyiz.

Samsung yetkililerinden biri daha önceki açıklamada zaten telefonun parmak izi okuyucusunun ekranın alt tarafına gömülerek sanal hale getireceğini belirtmişti.

 

Yalnız yapılan açıklama ile tasarımı birbirine uyuşmadığını görmekteyiz açıklamada parmak izi okuyucusu cihazın ön alt tarafında sanal bir şekilde olacağı belirtilirken tasarımda ise cihazın arka yüzünde olduğunu görüyoruz. Tarayıcının hemen yanında bulunan çift kamera tasarımı ise  dikkatlerden kaçmıyor.

Note 8, tıpkı Galaxy S8 ve S8 Plus’ta olduğu gibi çift taraflı bombeli ekran ile gelecek yani çerçevesiz ekran ile çıkması bekleniyor.

Her ne kadar sızdırılan bu görüntüler hakkında resmi bir açıklama gelmese bile Samsung cephesi görüntüler hakkında resimleri yalanlayacak bir açıklamada bulunmadı. Ancak Samsung ile haşır neşir olan biri bu görüntülerin görüldüğü üzere çıkmasını söylemekte.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir