Kategoriler
Mobil

Galaxy Note 8 Modelinin Satış Tarihi Hakkında Yeni Bilgiler

Samsung, akıllı telefon alanında yılın hamlesini yapmaya hazırlanıyor. Teknoloji devi yayınlandığı andan itibaren en performanslı serilerden biri olmayı başaran Galaxy S8 akıllı telefonları sonrasında daha başarılı bir model olarak Galaxy Note 8 modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Tanıtımına 1 aydan daha kısa süre kalmışken, yeni amiral gemisi akıllı telefonların sistemleri hakkında da daha geniş bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Çok kısa bir süre önce yeni onayları alındığı bilinen akıllı telefonların, bu onayla beraber hem özellikleri bir kez daha gözükmüş oldu hem de bu kez çıkış tarihi hakkında bilgiler ortaya çıktı.

Galaxy Note 8 Ön Siparişleri Belli Oldu

Yeni seri Galaxy Note 8 akıllı telefonlarının çıkış tarihi FCC onayından sonra gelen bilgilere göre telefonların Eylül ayında çıkış yapacağını göreceğiz. Satışa çıkışın Eylül ayında yapılması beklenirken ön siparişlerin ise çok daha erken başladığını göreceğiz. Tanıtım 23 Ağustos tarihinde yapıldığını göreceğiz. IFA öncesinde ortaya çıkacak olan akıllı telefonların, tanıtım tarihi sonrasında ise Galaxy Note 8 modeli çok fazla beklemeye gerek kalmadan satışa çıkacak. Bunun için ilk aşamada 25 Ağustos tarihinde ön siparişlerin açılması bekleniyor. Ön siparişlerin tanıtımdan sadece 2 gün sonra başlamasıyla beraber telefonlarında Eylül ayında satışa çıkması bekleniyor.

Galaxy Note 8

Ön siparişe katılan kullanıcılara nasıl ayrıcalıklar sunulacağı konusunda da bilgiler bulunmuyor. Eğer belirtilen bu takvim doğru olarak değerlendirilecek olursa iPhone 8 modeli henüz tanıtılamadan Galaxy Note 8 modeli satışa çıkmış olacak. Apple’ın telefonlarına kadar Samsung’un bu şekilde ciddi bir adım atmış olduğunu göreceğiz. Samsung bu hamlesiyle beraber öne geçmeyi de başaracak gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir