Kategoriler
Oyun

Road Drivers Legacy Oyun İncelemesi

Cep telefonlarının ve tabletlerin en çok indirilen oyunları listesinde yer alan Road Drivers Legacy çılgın yarışçıların zevkle oynadığı oyunlar arasında yer almaktadır.

Oyun içerisinde yer alan spor arabaları alarak rakiplerinle ile kıyasıya bir mücadele içerisinde bulunma fırsatını yakalamış olacaksınız. Özellikle yarışlar sırasında sizleri bekleyen diğer rakiplerinin bir adım önüne geçmek için parkurlarda araçlarınıza hakim olarak oyunun lideri olarak oyunu tamamlama fırsatını yakalayın.
handikap giriş
Oyun içerisinde bulunan araçların Dünya’nın en gözde arabaları olduğunu ve araçların bire bir aynı tarzda olduğunu buradan belirtmek istiyorum. 2017 yılının en iyi yarış oyunlarından seçilen bu oyunda 3 boyutlu grafiklerin yer aldığını ve oyunu oynarken gerçekten araç sürüyor gibi bir hisse kapılacağınızı buradan belirtmek istiyoruz. Farklı kategorilerde karşınıza çıkan bu araçlardan ralli yarışları için farklı araçlar , yarış arabaları için farklı araçlar ve aynı zamanda lüks araçlar için farklı araçların bulunduğunu da açıklamak istiyoruz.

Road Drivers Legacy Oyunu ile bonuslara doyacaksınız

Oyun içerisinde ne kadar hızlı araba sürerseniz o kadar fazla bonus puan kazanırsınız. Aynı zamanda çift şeritli olan yollarda ise araçlarınızı karşı şeritten kaza yapmadan kullandığınız süre içerisinde kazandığınız bonuslar 2 katı ile çarpılarak hesaplarınıza aktif olarak gelecektir. Ayrıca araçların yanından yakın bir mesafe ile solama yaparak aracınıza daha fazla bonus puan kazandırma fırsatı da sizleri beklemektedir.

3 Mayıs 2017tarihinde son güncellemesi yapılan bu oyunun 50 Milyondan fazla kişi tarafından indirdiğini açıklamak istiyorum. Android işletim sistemine sahip olan kullanıcıların 2.3 ve üzerinde sürümüne sahip olanlar bu oyunu rahatlıkla indirebilirler. Oyun içerisinde yer alan satın alma öğelerinin fiyatları ise diğer araba yarışı oyunlarına göre son derece uygun fiyatlar ile karşımıza çıkıyor. 5.19 TL ile 9.99 TL arasında değişen fiyatlar ile uygulama içerisinde yer alan öğeleri satın alabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Vart Dader yapımcılığı tarafından geliştirilen Road Drivers Legacy’nin yarış kategorisinde yer aldığı ve oyun içerisinde reklam uygulamaları bulunmaktadır.

 THN – teknolojihaberim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir