Kategoriler
Oyun

GTA 6 Bekleyenlere Bu Kez Kötü Haber Geldi

Yılın en merak edilen oyunlarından biri olarak öne çıkan GTA 6, yavaş yavaş konuşulmaya başlandı. Son olarak geçtiğimiz hafta içerisinde bir oyun aktörü tarafından yapılan paylaşımda GTA 6 oyununun ortaya çıktığını görmüştük. Yeni serinin çalışma listesi içerisinde adının göründüğünün bilgisi verilmişti. Tim Neff isimli aktör tarafından yapılan liste paylaşımı içerisinde oyunun, yapılacak çalışmalar adı altında geçmesi, henüz doğrulama gelmeyen yapımın hazırlıklarına başlandığını gösteren detaylardan biri olarak değerlendirilmişti. Yeni oyunu bekleyen milyonlarca GTA hayranı için bu haber sevinçle karşılanmıştı. Fakat kısa süre sonra ortaya çıkan gerçek adeta hayalleri söndürmüş oldu.

GTA 6 Şimdilik Gündemde Değil

Tim Neff paylaşımından sonra gelen bilgilere göre oyunun hazırlıklarına başlandığı görülmüştü. Fakat doğrudan paylaşımı yapan isim tarafından bir yalanlama haberi geldi. Yapılan paylaşımdan sonra Rockstar tarafından mı böyle bir karşılık geldi bilinmez ama aktör tarafından yalanlama haberi geldi.

GTA 6

Paylaşımın sırasında bir yanlışlık yapıldığını belirten isim, GTA 6 yerine eski seride çalıştığını belirtmek istediğini açıkladı. Gelen bu haberle beraber bir nevi GTA 6 oyununu bekleyen kullanıcılar içinde kötü haber verilmiş oldu. Tabi ki açıklamanın Rockstar Games tarafından yapılan baskıya karşı yapılıp yapılmadığı da bilinmiyor. Aslında paylaşım ilk yapıldığı zaman oyunun hazırlıklarının çoktan başladığı düşünülüyordu.

Yaşanan bu gelişme GTA 6 oyununun gelmeyeceğini elbette göstermiyor. Yalnız beklenen çalışmaların şimdilik gündemde olmadığını gösteren yalanlama olduğunu da söylemek gerekiyor. Rockstar Games tarafından yeni oyunun hazırlıklarının ne zaman başlatılacağı ya da resmi açıklamaların ne zaman geleceği konusunda da bilgilerin merakla beklendiğini belirtelim. Bakalım yeni oyun ne kadar iddialı olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir