Kategoriler
Mobil

Galaxy J7 (2017) Detayları Netlik Kazandı

Samsung’un orta segment akıllı telefonlarında büyük değişimlere gideceği düşünülen yeni modeli Galaxy J7 (2017) akıllı telefonlarının merakla beklenen yeni özellikleri ortaya çıktı. Telefonların paylaşılan görselleriyle beraber şimdide yeni seri akıllı telefonların özellikleri hakkında detaylar geldi. Peki yeni seri Galaxy J7 (2017) akıllı telefonlarının özellikleri nasıl olacak? İşte detaylar.

Samsung’un orta sınıf akıllı telefonlarında da yenilemeye gitme kararı almıştı. Sadece amiral gemisi akıllı telefonlarında değil bunun yanında daha uygun fiyatlara satılan orta segment akıllı telefonlarında da yenilenmesinin kararının ardından Samsung’un nasıl değişimlere gideceği merak konusu olmuştu. Değişimle beraber gelecek olan ilk seri telefonların ise Galaxy J serisi olacağı belirtilmişti.

Geçen sene yenilenen Galaxy A akıllı telefonlarında sonra çitayı biraz daha yükselten Samsung’un, orta segmentleri için yeni amiral gemisi modellerinden biri olacak olan Galaxy J7 (2017) akıllı telefonları da bu alanda ilk modellerden biri olacak. Telefonların beklentilerinin oldukça yüksek olması nedeniyle Samsung’un nasıl bir seçim yapacağı ve nasıl özelliklere yer vereceği de daha bir önem kazanmıştı. Şimdi ise yeni seri akıllı telefonların özellikleri ortaya çıktı.

Galaxy J7 (2017) Nasıl Bir Akıllı Telefon Olacak?

Galaxy J7 (2017) telefonlarının ilk olarak tasarımlarını gösteren detaylar gördük. Telefonların tasarımlarında ciddi değişimler göze çarpıyor. Özellikle arka kısımda anten çizgilerinin detaylandırılmış olması ve kameranın dikey olarak yerleştirilmesi tasarımın değiştiğini gösteriyor. Ön kısımda ise home tuşu kullanımı ve kavisli ekranı öne çıkan akıllı telefonların tasarımsal değişimleri de dikkat çekecek gibi gözüküyor. Bunun dışında Galaxy J7 (2017) serisinde teknik olarak değişimlere bakacak olursak Snapdragon 630 işlemci serisi ve 3 GB RAM bellek miktarı öne çıkacak.

Ayrıca işlemci kısmında kendi işlemcileri Exynos 7870 serisinin kullanılabileceği iddiası olduğunu da eklemek gerekiyor. Bunun dışında 5.5 inç ekran kullanımı ve Super AMOLED ekran teknolojisine sahip olacağı belirtilen akıllı telefonların Full HD ekran çözünürlüğü sunması da son detaylardan biri. Genel olarak özellikleri bu şekilde sıralanan Galaxy J7 (2017) akıllı telefonlarının daha ne gibi detayları olacağı ise Samsung’un açıklamalarıyla ortaya çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir