Kategoriler
Mobil

Cift kameralı Samsung Galaxy C10

Samsung tarafından 2017 yazında duyurulması beklenen Galaxy C10 cep telefonu bilgileri gelmeye başladı.

Samsung ilk defa çift kameralı telefon üretecek

Samsung’un ilk defa çift kamera kullanacağı bu teknolojiye hazır olun. Galaxy C10 arkasında yer alacak iki adet kamera ile daha az titreşimli, daha çok odaklı fotoğraflar arzu ediliyor. Kameraların lenslerinin nasıl olduğu konusunda henüz haber mevcut değil ancak arkadaki kameralarına arasında LED flaş olduğunu söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy C10 cep telefonu için Note serilerinden daha iyi olacağı söylentisi dolaşmaktadır. Bu güzel gelişmelerin bir üzücü yanı ise sadece belirlenen ülkelerde satışının yapılacak olması. Güney Kore’nin lider ve dünya devi olan şirketi Samsung bu kararını esnetir ya da değiştirir mi bilinmez ancak Samsung Galaxy C10 çok beğenileceğe benziyor.

Samsung Galaxy C10 için gelen haberler arasında 6GB gibi sağlam bir ram kapasitesi olacağı. Bu ve buna benzer dedikodular teknoloji arenasında sürekli yapılsa da gerçeğin ne olduğunu telefon piyasaya sürüldüğünde daha iyi anlayacağız.

Samsung’un en büyük rakibi olan Apple ise boş durmuyor. Iphone serisinde daha ne kadar ileriye gidileceği merak konusu. Apple ve Samsung dünyada görmekten zevk aldığımız iki tatlı rekabeti sürdüren liderler. Apple şirketi değişmez efsanesi Iphone ile nam salarken Samsung ise Note serisi ve Galaxy serisi ile efsaneleşti.

Samsung bir cep telefonu üretici olmanın ötesinde beyaz eşyadan tekstil çözümlerine robot üretiminden her türlü makineleşme çözümlerine birçok alanda faaliyet sürdürüyor. Samsung şirketinde yaşanan rüşvet iddiaları ve Note 7 serisinde yaşanan üretimsel hatalar şirketi yıpratsa da yıkamadı. Böylesine köklü bir kuruluşun Apple karşısında daha ne kadar durabileceği ya da liderliğini ne kadar sürdürebileceği merak konusu. Samsung Galaxy C10 cep telefonuna ve Samsung’a ışık tuttuk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir