Kategoriler
İnternet

Webrazzi summit, geleneksel yarışma

Webrazzi sunumunda ve işbankası, crenvoik, metrics34, businessweek, fintechtime, hbrturkiye ve platinonline sponsorluğu ile internet girişimcilerine yönelik geleneksel yarışma start alıyor.

Webrazzi summit başvurular 1 haziranda

Webrazzi girişimcilik yarışmasının 3. yıl dönümde devam ettirerek bu işi geleneksel hale getirerek devam ettirmeyi hedefliyor. İlk girişimcilik yarışmasını 2015 yılında gerçekleştirmiş olup oldukça yoğun ilgi görmüştü bunun devamı niteliğinde olan Webrazzi summit adında düzenlenecek olan yarışma yine yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Tercihlerini internet üzerinden yapan girişimcilere yönelik yapılacak olan Webrazzi arena‘da belirli şartlar gerektiriyor bu şartlar oldukça basit şartlar olduğundan dolayı katılım süreci hızlı işleyeceğini belirtmek isteriz. Ayrıca yeni girişimciler için bulunmaz bir fayda sağlayacağını’da belirtelim. Binlerce kişinin katılacağı ve canlı olarak video konferansı gerçekleşeceği yarışmada olumlu geri bildirim toplamaları girişimciler için yapa bileceği en  iyi reklam diyebiliriz. Bilindiği üzere Webrazzi ‘Girişim ofisleri‘ adı programıyla İstanbul’da ki girişim ofislerini ziyaret ederek bir nebzede olsa duyulmayan internet şirketlerini duyurmaktadır. Bizde küçük çaplı girişim ofisi olarak İstanbul dışında ki girişim ofislerini görmediği için Webrazzi’ye tatlı bir sitem yolluyoruz.

Webrazzi summit hakkında daha fazla bilgi edinmek yada yerinizi ayırt etmek istiyorsanız verdiğimiz linkten ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir