Kategoriler
İnternet

Google arama motorundan hediye

Google, dünyanın en büyük arama motoru bünyesinde binlerce çalışan, onlarca şirket barındıran, çalışan ailesine normal kullanıcıları katmak, Google kullanıcılarını daha aktif hale getirmek için faklı bir uygulama içinde. Bu uygulamaya dahil olanlar Google tarafında ödüllendiriliyor.

Google son zamanlarda kullanıcılarına Play Sotre gibi uygulama marketlerinden ücretli indirme yapmaları için para veriyor. Rakamlar çok yüksek tutarlarda olmamasına karşın birçok kullanıcının işine yarayacak şekilde kullanılabilir. Arama motoru tarafından verilen promosyonlar yurt dışında birçok kullanıcı tarafından kullanılıyor. Verilen promosyonlar için Eylül ayı son tarih olarak belirledi. Arama motoru tarafından verilen bu promosyon her kullanıcı için geçerli olmayacak. Firmanın bazı koşulları var. Koşulları yerine getirirken kullanıcılar 1 dolar gibi rakamda Play store benzeri mağazalar da harcayabilecekleri bir rakamı kazanacak.

1 Dolar İçin Ne İstiyor

Arama motoru kullanıcıları 1 dolarlık alışveriş hakkını kazanmak için her gün bir kaç dakika harcamaları yeterli. İndirme şansı verdiği bir anket uygulamasını kullananlar için bu 1 dolarlık hakkı tanıyor.

Arama motoru müşterileri mobil cihazlara indirdikleri anket uygulamasına her gün bir kaç dakika ayırarak firmadan 1 dolar yani 2 lira gibi bir rakamda promosyon kazanabilir. Herkese açık olan uygulama birçok kişi için büyük fark yaratmıyor gibi görünse de çok büyük zamanınız harcamadan bulunduğunuz yerde sadece 1 dakika gibi zaman harcayacağınız anketler hem eğlenceli oluyor hem kazandırıyor.

Google 1 Doları Nerelerde Geçerli?

Google anketlerini doldurarak kazanabileceğiniz 1 dolar yaklaşık 2 liralık bakiyeleri Play store içinde her uygulamada dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu rakam ile ufak ücretli oyunlar, kitap satın aldığınız gibi film izleme şansına da erişebilirsiniz. Harcama konusunda sınır yok dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir