Kategoriler
İnceleme Oyun

Vazife (İsyan Kontrol) – Çevik Kuvvet Oyun İncelemesi

Vazife (İsyan Kontrol) – Çevik Kuvvet adıyla çıkış yakalayan Polisiye Simülatör Oyunu, YKA GAME STUDİO tarafından oyun sevenler için geliştirildi. Oyun Android markette geniş bir oyuncu kitlesine sahip.

Simülasyon oyunları kategorisinde karşımıza çıkan ve % 100 Türk yapımı olan bu oyunun son derece başarılı olduğunu belirtmek gerekir. Son zamanlarda Polisimizin gösterdiği başarılı hizmetten sonra polis mesleğine olan ilginin artmasından sonra bu tarz oyunlara olan ilgi giderek artmaktadır.

Vazife (İsyan Kontrol) – Çevik Kuvvet Konusu

Oyun Emniyet Teşkilatı içerisinde yer alan Çevik Kuvvet biriminin şehirde çıkan isyanlara karşı gösterdiği başarılı olayları konu almaktadır. Polisinin toplumsal olaylarda olan rolünün son derece yüksek olmasından dolayı sizlerde bu oyunu oynarken kendinizi bir anda bir anda heyecan dolu bir aksiyonun içinde bulacaksınız. Peki ya siz şehirde çıkan isyanları bastırmak için ekip arkadaşlarınız ile birlikte başarılı operasyonlar yapmaya hazır mısınız?

Genelde ülkemizde isyanı bastırmak için en çok kullanılan araçların başında TOMA araçları gelir bu aracın kontrolünün sizde olması oyunun daha da zevkli bir hale gelmesine neden olmaktadır. Ayrıca şoför koltuğunda oturduğunuz andan itibaren TOMA’nın içerisinde bulunan 7 Ton suyu göstericilerin üzerine sıkarak olayların büyümesini engelleme şansını bulmuş olacaksınız. Oyunda sizlere verilen görevlerini yerine getirme konusunda biraz dikkatli olursanız göstericilerin başarılı olma şanslarının olmadığını görmüş olacaksınız.

Özellikle TOMA’da bulunan suyun bitmemesine özen göstermek için gereksiz yere su sıkmamanız oyunda dikkat etmeniz gereken en önemli işlerin başında gelmektedir.
Sadece TOMA değil aynı zamanda Akrepler, URAL’lar ve Çevik Kuvvet envanterinde yer alan diğer araçlarında yer aldığı bu oyunu oynarken çok eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
Oyun içerisinde bazı polislerin meslek ahlakına uygun hareketlerde bulunmamasına da göz ardı etmeyerek oyunda gerekli olan ödülleri toplama şansını bulmuş olacaksınız.

Vazife (İsyan Kontrol) – Çevik Kuvvet EK Bilgiler

Oyunun son güncellemesi 14 Temmuz 2017 tarihinde yapıldı ve oyunda bulunan eksiklikler giderildi. 50 Binden fazla kişi tarafından indirilen bu oyunun mevcut sürüm olarak karşımıza çıkan sürümü 1.10’dur. Android işletim sistemi kullanan müşterilerin telefonlarında veya tabletlerinde bulunması gereken güncel sürüm ise 4.0.3 ve üzerinde olmalıdır. Aksi durumda oyun içerisinde satın alma öğelerinin bulunmadığı bilmeniz gerekir.

THN – teknolojihaberim.net

“Vazife (İsyan Kontrol) – Çevik Kuvvet Oyun İncelemesi” için 2 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir