Kategoriler
İnceleme Oyun

Gran Turismo Sport Oyun İncelemesi

Bu yazıda gran turismo sport oyun incelemesi hakkında akıllardaki soru işaretlerine cevap bulacağız. Hız severlerin vazgeçilmez oyunu olan gran turismo sport, son günlerin en çok tutulan yarış oyunudur.

Yüksek piksellere sahip simülasyonu ile oyuncuyu tıpkı gerçek bir oyunun içerisindeymiş gibi heyecan yaşatmaktadır. 18 GB sahip olan gran turismo sport oyunu, çok yüksek olmayan dosyası ile bilgisayarınızda boşa yer tutmamaktadır. Yeni çıkmasına rağmen kısa sürede geniş bir yelpazeye yayılan yarış oyunu, özellikle yarış sevenlerin buluşma noktası olmaktadır. İnternet cafelerde de yerini alan gran turismo sport, Playstation 4 / Pro – playstation VR platformuna sahiptir. Bu yönü ile olukça kaliteli bir altyapıya sahiptir. 2017 yılında çıkan gran turismo sport, Sony Interactive Entertainment yayıncısına sahiptir. Bu yayın oldukça kalitelidir ve oyun kalitesini artırmaktadır.

Oyun İçeriği

Gran turismo sport oyunu, video oyunlarına simülasyon kavramını kazandıran ilk oyundur. Arabaların duvar ile çarpıştığı durumlarda çokta gerçekçi olmayan tepkiler gran turismo sport oyununun kötü yanıdır. Bunun yanı sıra virajlarda karakterlerin modelden modele girmesi bir diğer özelliktir.
bonus veren siteler

Oyunda kamerayı her yöne çevirebiliyorsunuz böylelikle oyunu gerçek gibi hissediyorsunuz. Araba modellerindeki detaylar, hız tutkunlarının zevkine zevk katmaktadır. Güçlü grafik tasarımı ile oyun, kullanıcıların gönüllerinde taht kurmaktadır.

Grand Turismo Sport Kullanıcı Yorumları

Spor bölümünde üç adet pist bulunması istenilen tercihte virajlarda oyun oynanmasını sağlamaktadır. Oyunun simülasyon yapısının Gran Turismo 6 ile benzerlik göstermektedir. Diğer ağır simülasyon oyunlarına nazaran gran turismo sport, dengelenmiş bir yapıya sahiptir. Oyun kısa sürede Beta’ya kabul edilmektedir. Oyunun tamamen Türkçe olması da artı puan toplamaktadır. Bu yüzden oyuncular oyunu, oldukça tutmakta ve popüler olmaktadır.

THN – teknollojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir