Kategoriler
İnceleme Oyun

Crackdown 3 Oyun İncelemesi

Atari ve bilgisayar oyunları konusunda kendini ispatlamış olan David Jones çizgi film tadında Crackdown efsanesini oyuncularına sundu. Crackdown 3 oyunu ile eğlencenin dibine vurun.

2000 yıllarının vazgeçilmez oyunları arasında şimdiden yerini alan crackdown 3 oyun incelemesi, bir şehirde suçlular ile savaşan her yönden donanımlı bir polisi canlandırmakta olduğu görülmektedir. Bire karşı binlerce suçlu düşününce biraz korkunç gelebilmektedir ama mühim olan zekâ, savaş taktiği planlaması ve elinde bulundurduğu güçler. Oyun sonunda kimin galip geleceği de bir sürpriz .

Crackdown 3 Oyun İçeriği

Şehrin bazı noktalarında meydana gelen sokak çete sorunlarını çözmek için polis merkezi başlangıç hareket noktası olarak belirlenmektedir. Ve burada başrol karakter Crackdown da vardır.

Çeteler farklı gruplardan oluşmakta ve bağımsızdırlar birbirlerinden. Çete başının alt kademeleri de hayli fazladır. Şehre huzuru getirmek için amaç çeteleri yok etmek. Görsellik ve heyecanın yoğun olduğu, yol ve yöntem oyun başlangıcı ile sizin ellerinizdedir artık. Bir zekâ taktiği olarak oyuna başlamadan önce oyun severlere ipucu olsun. Toplama çetelerde çete başını yok etmeye adapte olunursa zaten sağlam olmayan zemin kendiliğinden dağılacaktır.

Oyun bir kavga dövüş ve silahların gölgesinde yaşandığı için yeterince korkunç. Kahraman polisin işindeki başarı ve yeteneği teçhizatları ile güçlendirilmiş. Oyunda yeşil ikonları toplamak artılar kazandırmakta, zıplama, esneklik, bomba patlatma hareketlerini oyuncuların tekrar tekrar oyunu oynayarak pratiklik kazanmasına yardımcı olmaktadır. Savaş oyunu başladıktan sonra tüm çete elemanlarını tek tek temizleyerek, yeşil ve mavi ikon toplamak amacınız olsun. Oyun isteğe bağlı tek ya da arkadaşınızla oynama olanağı sunmaktadır.

Amaç ve sonuç

Her ne kadar başarılı bir aksiyon oyunu da olsa yorucu oyun sonrası stres ve kazanma ya da kaybetme durumu psikolojik etki yaratmaktadır. Bir yandan savaş teknikleri hakkında bilgi ve beceri kazandırırken bir yandan da günümüz kozmopolitanlığında şehir suçlarının her geçen gün arttığını yansıttırmaktadır David Jones

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir