Kategoriler
İnceleme Oyun

Call of Duty: Infinite Warfare Oyun İncelemesi

Bu hafta içi steam üzerinde ücretsiz olarak sunulan Call of Duty: Infinite Warfare Oyunu incelemesi ile karşınızdayız. Aslında oyun eski olmasına rağmen hazır ücretsizken hatırlatma amaçlı ön inlemede bulunduk.

Her geçen yıl Call of Duty oyunu için oyuncuların beklentileri iyi yönden kötü yöne doğru azalıyor. Orijinal olarak sürüme çıkan Call of Duty oyunu birinci serisinden itibaren son serisine kadar dünya savaşlarını konu alırken, Call of Duty: Infinite Warfare oyun incelemesi konusunda senaryoda köklü değişime gidiyor.

Yeni çıkan Infinite Warfare oyununda Call of Duty serisi bilineni değiştirerek dünya savaşlarından robotik ortamlara yeni bir çağ açmış bulunuyor. Oyuncuların özlem duyduğu eski serilerinde bulunan insanlara karşı olan savaş yeni çıkan seri ile robotlara ve çeşitli güçlerdeki canavarların savaşına dönüşüyor. Bu da oyuncuların beklentilerini iyi yönden kötü yöne çekiyor. Call of Duty serisi puanları da bu yönde azalıyor.

Oyuncuya Ayrılan Senaryo Süresi

Geçmiş Call of Duty serilerinde oyuncuya ayrılan senaryo süreleri 35-45 saat aralığında oynama süresi tanırken hikaye süreleri Infinite Warfare ile ortalama olarak 5-6 saat süre tanıyor. Yan görevler ve ek seçenekler sunan Cod: Infinite Warfare oyununda görev seçimi yapılmadan, yan görevleri oynamadan yalnızca ana senaryoyu bitirmek isteyen oyunculara 5 saat süre tanıyor.

Call of Duty: Infinite Warfare Ana Konusu

Oyunculara gerçek dışı bir gelecek senaryosu sunan Call of Duty: Infinite Warfare oyununda uzay çağı konu alınıyor. Teknolojinin en üst evrelerinde bulunduğu zaman diliminde geçen Call of Duty şehirler yerine uzay gemilerinde geçiyor.

Yenilenmiş silah modları ile iki farklı mod ekleniyor ve enerji atabiliyor. Güçlenen yeni rakiplere karşı, güçlü silahları oyunculara sunuyor. Infinite Warfare evreni içinde dünya gezegeni artan insan nüfusuna ve sanayileşmeye el verişli olmayınca dünya halkı diğer gezegenlere koloniler kurarak maden ve yakıt elde ediyor ve böylelikle uzay macerası başlıyor.

Kısa süreliğine’de olsa bu oyunu ücretsiz olarak steam üzerinden edinebilirsiniz.

Call of Duty: Infinite Warfare sistem gereksinimleri

 

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir