Kategoriler
Teknoloji

Hasbro ile yeni nesil powerbank

Hasbro oyuncak yapımı yapan bir firma olarak bilinir. Yeni tasarımları ile teknolojiyi yakından takip eden hatta bir nevi kovalayan bu firma farklı bir fikirle yeni ürününü müşterilerine sunmasına az kaldı.

Görünen o ki Transformers şeklindeki Power Bank üreten firma bir oyuncak ve bir teknolojik cihazı bir araya getirmiş. Hasbro yeni çıkartmış olduğu cihazın adını HasCon olarak belirleyerek piyasaya çıkartmayı hedefliyor. Şimdilik cihaz hakkında fazla bir şey söylemek mümkün değil ancak aldığımız bilgilere göre cihazın müşteri önüne çıkmasına az bir zaman kaldığı gözlenmekte.

Teknoloji İle Oyuncak Bir Arada

Oyuncak tasarımları ile ön plana çıkan Hasbro bu cihazı ile insanları şimdiden şaşırtmış durumda. Bu tür firmalar ürettikleri film kahramanları figürleri ile çokça ilgi çekerler. Hasbro bu fikir ile çıktığı yolda hem bir robot olan hemde güç cihazı olan bir nevi makine üretmiş.

Hasbro insanların karşısına ilk olarak Rhode Island’da, Providence’ta çıkacak. Firma bu etkinlikte bu güne kadar göstermediği ürünlerini de tanıtıma sunacak. Birçok figürü olan bu Power Bank’lerden öncelikle Star Wars ve Transformers ürünleri ortaya çıkacak. Figüranların maaliyetleri de şimdiden belirlenmiş durumda. Örneğin Clone Wars’tan Kaptan Rex cihazının 6 inchlik modeli Siyah Seri versiyonu ile tanıtıma sunulacak ve fiyatı 20 dolar olacak.

Erken sürüme çıkacak cihazlardan bir tanesi ise Titans Return Arcee. İnsanların büyük ilgisini çeken bu cihaz ise 30 dolara satışa sunulacak. Ürünün tasarımında retro jenerasyon 1 tasarımlarının esintisi hissediliyor. Fiyatları ve tasarımları şimdiden bilinen bu iki cihazında bu yılın son aylarına doğru satışa sunulacağı bekleniyor. Ayrıca bir de Optimus Prime adlı bir güç ünitesi var. Bunun fiyatı ise 50 dolar. Birçok özellik barındıran bu cihaz 6500mAh’lik bataryaya sahip. USB kablo ile kullanabilme özelliğine sahip olacağınız bu cihazı tıpkı bir Power Bank gibi cihazlarını şarj etmek için kullanabilirsiniz. 8 Eylül 2017 tarihinde etkinliğin başladığı bilgisi de ilgililere duyuruluyor.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir