Kategoriler
Teknoloji

Samsung Galaxy J2 Pro 2018 Özellikleri

Samsung Galaxy J2 Pro 2018 modelinin özellikleri nihayet belli oldu. Samsung kullanıcılarının merakla beklediği model hakkında henüz bir bilgi yoktu. Ancak bugün itibari ile gündeme düşen bilgilere göre hangi özelliklerde geleceği kesinleşmiş gibi.

Yeni model Samsung modeline dair detayların Geekbenc testinde ortaya çıktığı söz konusu. Özellikle üst segment fiyatlarının çok fazla yükselmesi nedeniyle kullanıcılar orta segment modellere yöneliyorlar. Orta segmentte ise en çok merak edilen telelefon Samsung Galaxy J2 Pro 2018‘di. Şimdi özellikleri beraber inceleyelim.

Haberlere göre Samsung’un yeni modeli 1.4Ghz Qualcomm Snapdragon 430 işlemci ile gelecek. Bu işlemci ile beraber 1,5 GB bir RAM kullanılmış. Android sürümü ise  Android 7.1.1 olacak. Buraya kadar bahsettiğimiz özelliklerden değişme ihtimali olan sadece Android sürümüdür. Telefonun çıkış tarihine göre güncelleme olabileceği ihtimalini unutmamak gerekiyor.

Telefon hakkında edinilen bilgiler bunlar olmakla beraber henüz ne zaman satışa çıkacağı hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Bu konu netleştiğinde fiyatı ile birlikte duyuru yapacağız. Bizlere göre tahmini satış fiyatı 150 ile 200 dolar arasında olacağıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir