Kategoriler
Teknoloji

Huawei M3 Lite 8.0 Duyuruldu İşte Teknik Özellikleri

Huawei’nin yeni tableti M3 Lite 8.0’ın duyurusu gerçekleştirildi. Tablet ile ilgili teknik detayları aktarıyoruz.

Akıllı telefon dünyasında kuşkusuz önemli bir yeri olan Huawei, son yıllarda en büyük üçüncü akıllı telefon şirketi olmayı başardı. Huawei‘nin bu müthiş başarıları sadece telefon alanında değil, tablet alanında da kendisini ciddi ölçüde gösterebilir. Huawei, bunun için çeşitli adımlar atıyor. İşte bu kez de M3 Lite 8.0 adımı geldi!

HUAWEI M3 LITE 8.0 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Huawei tarafından gerçekleştirilen duyuru ile Huawei M3 Lite tabletinin ne gibi özelliklere sahip olduğu açığa çıkmış oldu. Huawei M3 Lıte’ın ekranı 8.4 inch büyüklüğünde ve çözünürlük olarak full HD ekran çözünürlüğüne sahip. 8 çekirdekli Snapdragon 435 işlemci çipsetine sahip olan Huawei M3 Lite, aynı zamanda Adreno 505 grafik yongasından güç almakta.  Ürünün hem arka hem de ön kamerası 8 MP ölçeğinde.

Üründe RAM ve depolama alanı olarak iki farklı seçenek sunulmakta. 3 GB RAM ve 32 GB depolama kapasitesi içeren bir model ve ayriyetten 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama kapasitesi içeren farklı bir model bulunmakta. Bu modelden dilediğinizi tercih edebilmektesiniz. Tabii bu iki model arasında haliyle bir fiyat farkı da bulunuyor.

Ürünün batarya performansına dikkat çekmek gerekiyor. Cihaz tam 4800 mAh kapasitife sahip. Cihazda parmak izi sensörü bulunduğunun da altını çizelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir