Kategoriler
Yazılım

WhatsApp’ta Yeni Bir Özellik Test Aşamasına Sunuldu

Ünlü mesajlaşma platformu WhatsApp’ta taze bir özellik test aşamasına sunuldu.  Söz konusu özellik kullanıcıları epey memnun edecek cinsten.

WhatsApp, sahip olduğu özellikler ile artık akıllı telefonların olmazsa olmaz bir uygulaması diyebiliriz. Bu uygulama, artık SMS sistemini adeta tarihe gömdü. Ancak buna rağmen uygulamanın yapımcıları sürekli uygulamayı geliştirip daha iyi bir hale getirmeye çalışıyorlar. İşte bu doğrultuda, WhatsApp uygulaması sürekli yenileniyor.

WhatsApp’ta bilindiği üzere kullanıcılar oluşturdukları veya katıldıkları grup sohbetlerinden bazen rahatsız olabiliyorlar. Veya çok fazla kişiden mesaj geliyorsa asıl görüşmek istediği kişi ile mesajlaşırken rahatsız olabiliyor. İşte WhatsApp ekibi, önemli sohbetlerinizi koruma altına alan yeni bir sistem geliştirmiş.

ÖNEMLİ SOHBETLERİNİZİ SABİTLEYEBİLİYORSUNUZ

Söz konusu yeni özellik sayesinde sohbetlerinizi sabitleyebiliyorsunuz. Mesela WhatsApp’ın ana sohbet menüsünde yer alan sohbet menüsünde sağ tarafta bir işaretleme ibaresi çıkacak. Bu işaretleme ibaresinin üzerine bir kes dokunarak o mesajlaşmayı önemli olarak işaretleyeceksiniz ve bu sayede gelen diğer bildirimler artık sizi rahatsız etmeyecek ve söz konusu sohbet en üstte yer alacak.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir