Kategoriler
Yazılım

Microsoft’un Yeni Uygulaması To Do

Gün geçtikçe ve teknolojinin daha da ilerlemesiyle birçok uygulama çıkmaktadır. Değişik türde çıkan bu uygulamalardan birisi de Microsoft’un yapmış olduğu To Do uygulamasıdır. Bu uygulama App Store, Google Play Store ve Windows Store da yerini aldı. Uygulamanın amaçları is şu şekilde.

Günlük Çözümler İçin Birebir

Microsoft’un yeni görev yöneticisi To Do uygulaması günlük çözümler için geliştirilmiş bir uygulamadır. Oldukça kullanışlı bir ara yüze sahiptir. Uygulama akıllı önerme özelliği ile öne çıkmaktadır. Bu özelliği ile her gün yapmanız gereken şeyleri uygulama sizlere otomatik olarak önermektedir. Uygulama PC ve mobil cihazlar ile senkron ize olarak çalışabilmektedir. Microsoft To Do ile günlük, haftalık ve yıllık yapılması gereken işleriniz varsa, her birini her seferinde hatırlatması için yinelenen son tarihlerden ayarlayabilirsiniz.

Ücretsiz Bir Şekilde İndirebilirsiniz

Bu özelliklerinin yanı sıra yapılacak bütün işlerinizde, adreslerden okumak istediğiniz kitaplara kadar ve ya en çok kullandığınız kafenin web sitesine kadar birçok ayrıntıyı ekleyebilir ve To Do uygulamasını not almak içinde kullanabilirsiniz. Tüm notlarınız ve görevlerinizi bir yere toplayıp daha fazlasını başarabilirsiniz. Bu uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. Yapmanız gereken tek şey bir Microsoft hesabınızın olmasıdır. Microsoft hesabını aldıktan sonra sadece uygulamayı indirmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede uygulamayı kullanabileceksiniz ve uygulama sayesinde notlarınızı görevlerinizi en ince ayrıntısına kadar not alıp bir yerde tutabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir