Kategoriler
Yazılım

HTC U11 Android O güncellemesi için tarih belli oldu

HTC U11 Android O güncellemesi için tarih belli oldu fakat hangi gün geleceği ile ilgili kesin bir tarih netlik kazanmadı. Gelecek güncelleme 2017 yılı sonu olarak ön görülse de kullanıcıların merakla beklediği tam gün maalesef belirtilmedi.

HTC tarafından yapılan açıklamaya göre HTC U11 ile birlikte hangi modellerin güncelleme alacağı netlik kazanırken kesin olmaya tarih ile birlikte yıl sonuna kadar kullanıcılara ulaşacağı ve Android 8.0 Oreo güncellemesini alacakları ortaya çıktı.

HTC Android 8.0 Oreo Güncellemesi hangi modellere geliyor

HTC  öncelik olarak yayımlanacak olan güncellemeyi amiral gemisi olan ve bu yıl içerisinde pazara soktuğu HTC U11 ile başlayacağını biliyoruz. HTC U11 ile başlayacak olan güncelleme kısa bir süre sonra diğer modellere de yansıtılarak mevcut cihazların yeni güncelleme işlemlerini tamamlamayı hedefliyor.

Yıl sonuna kadar HTC U11 ile başlayacağı Android 8.0 Oreo güncelleme işlemleri ardından yeni yılın ilk çeyreğinde HTC U Ultra ve HTC 10 modelleri içinde hazır konuma getirilecek. Ancak yapılması planlanan bu güncellemeler için HTC kesin bir tarih belirtmemekte olduğunu tekrar hatırlatmak isterim. Verilen bilgide güncelleme tarihi genel olduğu için cümlelerimizi yuvarlamak zorunda kalıyoruz.

 

HTC kanadından yapılan açıklama ile bazı modellerin ki bunun içerisinde HTC U11 kesin bu yıl içerisinde yeni güncellemesine kavuşacaktır fakat diğer modelleri için güncelleme önümüzdeki yıla sarkacak gibi gözükmekte.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir