Kategoriler
Yazılım

Google Fotoğraflar Yeni Güncelleme

Google yapmış olduğu güncellemeler hız kesmeden devam ediyor. Google yapmış olduğu bu yeni uygulaması Google fotoğraflar oldu gelen bu güncelleme ise hem Android kullanıcılarına hemde İOS kullanıcılarına gelmiş oldu.

Google’ın Yapmış Olduğu Güncelleme Cihazlara Neler Kattı

Google yapmış olduğu bu yeni güncelleme ile bizlere ve kullanıcılara ne gibi kolaylıklar getirdiğine bakalım. Şuan için halen Marsmallow sürümü kullanan kullanıcılar artık bu yeni güncelleme ile daha hızlı bir şekilde resim paylaşımı ve video paylaşımı yapabilecekler yapılan bu güncelleme ile 3.6 sürümüne ulaşmış olan bu uygulama ile video gönderimi daha hızlı olmuş olacak .

Google Fotoğraflara hız katmış 

2.11 sürümü kullanırken fotoğrafların yüklenmesi ve videoların gönderimi neredeyse çok yavaştı Google’un yapmış olduğu bu güncelleme ile artık interneti yavaş olan kullanıcılar bile rahatlıkla hızlı bir şekilde gönderim ve paylaşım yapabilecekler.

Google Fotoğraflardaki Çözünürlük

Çekilen fotoğrafları orjinal olarak kopyalıyor. Bu kopyalama ile kendi hafızasına yedeklemiş oluyor.
Wi-Fi bağlantısından normal internete geçiş  yapıldığı zaman ise video orjinal çözünürlüğü ile tekrardan yedeklenerek kalite ve veri kaybının önüne geçiliyor. Google yapmış olduğu bu yeni uygulama Fotoğraflar’da video paylaşımıyla ilgili bekleme süresinin daha az süreye indirildiğini açıkladı şuan için sadece Android cihazlar için geldi daha sonraki günlerde İOS kullanıcıları güncelleme yapabilecekler.

Teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir