Kategoriler
Yazılım

Galaxy Note 8 güncellemesi yayımlandı!

Samsung’un şimdiye kadar çıkarmış olduğu telefonların arasında en iyi modeli olan Galaxy Note 8 için yeni bir yazılım güncellemesi yayımlandı. Şimdi, Yeni amiral gemisi Note 8 güncellemesi ne gibi yeniliklerle geliyor.

Çiçeği burnunda olan Samsung Note 8 modeli henüz yeni dağıtılmaya başlarken Yeni bir yazılım güncellemesiyle ekstra özellikler ile birlikte tekrar güncellendi. Bilindiği üzere Samsung, Galaxy Unpacked etkinliğinde yeni duyurusunu gerçekleştirmişti.

Güncellemeyle birlikte daha kullanışlı hale getirilen Note serisinin yeni ailesi bazı performans iyileştirme çalışmaları yapılarak görülen eksikler giderilmiş durumda, Performans güncellemesi olarak yayınlanan yeni yazılımda daha stabilize hale getirilmiş.

kamera ve kablosuz şarj deneyimi!

Kamera konusunda çeşitli iyileştirilmeler yapılmasıyla birlikte hızlı şarj sırasında yaşanan küçük aksaklıkları da düzenlemişler. N950FXXU1AQI1 sürüm numarasıyla gelen güncellemenin ufak aksaklıkları bu sayede giderilmiş oluyor.

Bununla birlikte telefonda gözle görünür performans iyileştirme çalışması yapıldığı görünüyor. Bir çeşit güvenlik yaması olarak değerlendireceğimiz güncelleme şimdilik bunları sunuyor. Telefonunuza güncelleme geldiğinden emin değilseniz Ayarlar > Yazılım Güncelleştirme adımını takip ederek öğrenebilirsiniz. Son olarak Android Oreo güncellemesi Note 8 için ne zaman geleceği henüz belli olmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir