Kategoriler
Yazılım

Cep telefonları için en iyi virüs programı

Şu zamanda görünen o ki bilgisayarlardan daha çok cep telefonlarıyla haşır neşir olduk bu da her işlemimizi cep telefonundan yapıyoruz artık.

Özellikle banka hesap işlerimizi cep telefonundan yapmak gibi özel bilgilerimizi sakladığımız akıllı cep telefonlarında bir tehlike uyandırıyor. Direk olarak art niyetli kötü yazılım tasarımcılarına ekmek kapısı açmak, bilgilere sızmak gibi bir çok neden doğruyor.

Bizde sizi bu tehlikeden kurtarabilmek için cep telefonları için en iyi virüs programı hangisi olduğuna dair virüs programlarını sıraladık. Şu gün olmuş cep telefonları için virüs programı bulmak zor ama bu virüs programlarının yok olmayacağı anlamına gelmez. Listemizde işinize gelen virüs programını indirebilirsiniz.

Cep telefonları için en iyi virüs programı

CM Security Antivirus AppLock

Bu program sayesinde sadece cep telefonunuzu virüslerden korumuyorsunuz aynı zamanda telefonunuzdaki gereksiz dosyaları silmek gibi cache, internet geçmişi siliyor ve telefonunuzu hızlı şarz etmek gibi telefonunuzun ısısını ölçme ve bir çok hizmet sunuyor üstelik marketlerde bu programı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Comodo Security & Antivirus

Bu programla kendi deneyimimi paylaşmak istiyorum anında virüsleri tesbit edip temizlemişti harika kullanışlı bir programdır. Bu programdaki ayrı özellik ise aramaları engelleye biliyorsunuz.

360 Security

Bu programı televizyon reklamlarına görmüştürsünüz. Çok kullanışlı bir program olduğunu söyleyebilirim. Hava durumu, İşlemci sıcaklığnı ölçme gelişmiş veri temizleme, Ram hızlandırma kaldıramadığını uygulamaları kadırma gibi bir çok özellik barındırıyor.

Clean master

Yaklaşık 4 yıldır kullandığım bir program oldukca gelişmiş özelliklere sahip bu program yukarıdaki listede olan programların tüm özelliklerini barındırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir