Kategoriler
Teknoloji Haberleri

Apple iMac Pro n11.com’da

Teknoloji devi Apple’ın merakla beklenen performans canavarı iMac Pro, Türkiye’de online platformlar arasında ilk kez n11.com’da ön siparişle satışa açıldı. Bugüne kadar üretilen en hızlı ve en güçlü Mac olan iMac Pro, performansı kadar tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Apple‘ın San Francisco’da düzenlediği WWDC 2017 etkinliğinde tanıttığı, tasarım ve donanım anlamında üst düzey performans vadeden yeni ürün ailesi iMac Pro, online platformlar arasında ilk kez n11 ’da ön siparişle satışa açıldı. 27 inç boyutunda 5120 x 2880 piksel çözünürlük sunan ekranla donatılan bilgisayar, 18 çekirdekli Intel Xeon işlemci, 128 GB bellek, 4 TB SSD, 16 GB Radeon Pro Vega 64 ekran kartı seçenekleriyle bir donanım canavarına dönüşebiliyor.

Bugüne kadar üretilen en hızlı ve en güçlü Mac olarak ön plana çıkan iMac Pro, yeni nesil işlemcileri, çarpıcı Retina 5K ekranı, bugüne kadar bir Mac’te bulunan en güçlü grafik işlemcisi, süper hızlı depolama alanı ve gelişmiş özellikleriyle birlikte en zorlu profesyonel iş akışlarının üstesinden geliyor. Sessiz, ince ve kusursuz alüminyum ve cam kasası içinde yüzde 80’e kadar daha fazla soğutma kapasitesi sunan yeni iMac Pro, göz alıcı uzay grisi rengiyle uyumlu bir Magic Keyboard, Magic Mouse ve isteğe bağlı Magic Trackpad’le geliyor. Apple’ın merakla beklenen donanım canavarı iMac Pro, online platformlar arasında ilk kez n11’da ön siparişle satışa sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir